Dünyanın En İyi 7 Gay Plajı

 Dünyanın En İyi 7 Gay Plajı
Digiqole ad

Çoğumuz için harika bir tatilin simgesi, sıcak bir hava ve muhteşem dalgalı bir denizdir. Parmak aralarında kumu ve cildinde güneşi hissetmek ve bir yanında denizin olması, insanlara iyi hissettiren şeylerin başında gelir şüphesiz!

Biz de bu güzel anları yaşayabileceğiniz, eşcinsellerin eğlenebileceği ve güzel vakit geçirebileceği 7 gay plajını sizler için derledik!

Mykonos,Yunanistan

FullSizeRender-44

Yunan adaları bazı özellikleri açısından her ne kadar birbirinden farklı olsa da; Mykonos aralarında en ideal sayılabilir. Ünlü partilere ev sahipliği yapan Mykonos, içkilerinden ve müziklerinden daha fazlasına sahiptir. Paradise Beach ve Super Paradise Beach gibi ünlü plajlara ev sahipliği yapan ada, sahip olduğu kültürel ve tarihi arka planıyla da ziyaretçilerini memnun ediyor.

FullSizeRender-4-1

Turtle Gove, Avusturya

2333

Pastoral bir tropikal plaj cenneti olan Turtle Gove, sahip olduğu kolay ulaşım olanakları ile göz doldurmaktadır. Altın renkli ve ince kumlu plajıyla turistlerin uğrağı olan plajın diğer bölümünde dikkat edilmesi gereken şey timsahlar ve salyangozlardır.

Biarritz, Fransa

gay-couple-ipanema-beach-gay-rio

Fransa’nın Atlantik kıyısında yer alan Biarritz, eski ve güzel bir yer olmasıyla biliniyor. Paristen trenle veya uçakla şehre ulaşabilirsiniz. Sörf için uygun bir yer olan Biarritz, araba kiralanarak güzelce gezilecek bir yerdir.

Sitges, İspanya

fb1

Sitges, dünyanın en iyi kumlu plajlarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Kahveleriyle de ünlü olan Sitges, küçük ve sevimli bir yer olarak turistlerin uğrak yerlerinden biri olmaktadır.

Smith’s Beach, Avustralya

Screen-Shot-2015-12-01-at-4.29.16-AM

Her ne kadar Smith’s Beach’e ulaşmak zor olsa da, muhteşem sörf ve yüzme imkanı sunmasıyla Smith’s Beach ziyaretçilerin ilgi odağı olmuştur. Muhteşem şarap mahzenlerine ev sahipliği yapan bölge, bronzlaşmak için çok da fazla uygun değil.

Ibiza, İspanya

maxresdefault

Teknik olarak Ibiza İspanya’nın bir parçası olsa da, kendi içinde farklı bir dünya olmayı başarıyor.

es-cavallet-beach

Ibiza, her ne kadar çılgın partileriyle, danslarıyla, ve müzikleriyle bilinse de, deniz ürünleriyle ünlü restoranlarıyla da ziyaretçilerin akınına uğruyor.

Boracay, Filipinler

carabao_island_beach_birthday_party_boracay

Adaya varmak her ne kadar uzun bir süreç olsa da, buna değecek cinsten. Restoranlarla kaplı uzun plajıyla ön plana çıkan ada, sıcak suyuyla da turistlerin göz bebeği olmaya hazırlanıyor.

mermaid_boracay_beach_posing

 

Öneriler

1 Comment

    Avatar
  • cennet <3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

80 Paylaşımlar
Paylaş80
Tweetle
Paylaş
Pin