Dünyanın En Küçük Penisine Sahip Erkekten Özgüven Konuşması

 Dünyanın En Küçük Penisine Sahip Erkekten Özgüven Konuşması
Digiqole ad

Bir gündüz kuşağı programı olan “This Morning” programında bir erkek, küçük penisi hakkında konuşmaya başladı.

Soldan sağa; Jack, Clive ve Ant

Ant Smith, Eamonn Holmes ve Ruth Langsford’un özgüvensizlik hakkında konuşmak için bir araya geldiği programda Ant, küçük penisli olmasının ona neler çektirdiğinden ve özgüvenini nasıl etkilediğinden bahsetti. Eamonn’un ona neden bunu açıkladığın sorusuna ise “anksiyeteler karanlıkta büyür” diye cevap verdi.

Kendi penisini tanımlarken mikropenis kelimesini kullanmayı sevmediğini, o kelimenin medikal bir terim olduğunu savunan Ant, o kelimenin insanlara yardım etmekten çok onları etiketlediğini düşünüyor.

Şovun bir parçası olarak iki konuktan, görseller üzerine penis boyutlarını çizmeleri istendi. Görseldeki sağdaki erkek ortalama bir penis boyunu simgelerken, soldaki ise Ant’ın penisini temsil ediyor.

Konuklar aynı zamanda ereksiyon hali ve öncesi penis boyutları hakkında da konuştu. Tartışma devam ederken Ant beklenmedik bir şekilde bir anda konuklardan birine yaklaşıp penisinin büyüdüğünde ortalama ne boyutta olduğunu gösterdi.

Şovdaki figürlere göre ortalama bir erekt penis boyu 5.16 inc  iken, Ant’ın ki 4 inch.

Konuklar TV’de bazı kelimeleri kullanmanın sakıncalı olabileceğini düşünürek, “tamamen genişleyebilmiş” ve “çalışma kapasitesi” şeklinde tanımlar kullanarak konuşmaya devam etti.

‘Boyut her şeydir’ argümanına karşılık ant, seksin sadece penisle alakalı olmadığını savunup, “çok sevdiğim eşimle sadece anotomimin bir parçasından çok daha fazlasını paylaşabiliyorum” dedi.

Programın katılımcılarının da olan bitene farklı tepkileri vardı. Kimi Ant’ın yaptığını cesurca bulurken kimisi de tartışılan konudan rahatsızlıklarını belirtti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

39 Paylaşımlar
Paylaş39
Tweetle
Paylaş
Pin