fbpx   .  

Dünyanın İlk Erkek Makyaj Markasının Mağazası Londra’da Açıldı

Erkekler arasında kozmetiklere yönelik modası geçmiş tutumları elden geçirmeyi amaçlayan ‘dünyanın ilk erkek makyaj markası mağazası’ Londra’da açıldı.

Erkeklere özel dünyanın lider makyaj markası War Paint for Men, geçtiğimiz ay Londra’nın Carnaby Caddesi’ndeki ilk özel mağazasının kapılarını açarak renkli nemlendiriciler, kapatıcılar, sakal ve kaş jelleri ve daha fazlasını içeren ürünlerini müşterilerine sundu.

Şu anda dünya çapında 80 ülkede ürün satan İngiliz bakım markası, amacının “erkeklere daha fazla kişisel bakım seçeneği sunmak” ve “erkeklerin özgüvenini artırmak” olduğunu söylüyor.

 

War Paint for Men Carnaby Street mağazası, kuaför meraklılarına ve acemilere makyaj seçenekleri ve deneme ürünleri hakkında bilgi edinebilecekleri ve hatta mağazadaki bir kuaför tarafından saçlarını kestirebilecekleri samimi bir alışveriş deneyimi sunmayı vaat ediyor.

 

Saç ve tıraş hizmetleri, erkek intiharını önlemeye yardımcı olmak için zihinsel sağlık desteği konusunda eğitilmiş, kar amacı gütmeyen bir grup üst düzey berber olan Lions Barber Collective tarafından sağlanacak ve mağazadaki saç kesimlerinden elde edilen gelir hayat kurtarmaya yardımcı olacak.

36 yaşındaki War Paint for Men’in kurucusu Danny Gray, erkeklerin zihinsel ve sağlıklarıyla ilgili konuşmaları iyileştirmenin ve erkeklerin makyaj yapmasıyla ilgili hala süren damgaları kaldırmanın en büyük motivasyonlarından biri olmaya devam ettiğini söylüyor.

Gray, “Londra’da dünyanın ilk erkek makyaj markası mağazasını açacağım için çok gururlu ve heyecanlıyım” diyor.

“Benim için o kadar önemliydi ki, bu sadece ürün satmak için bir dükkan açmakla ilgili değildi, insanların deneyim yaşaması için bir yer yaratmakla ilgiliydi. Erkeklerin kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olacak rahat, davetkar bir yer yaratmak istedim. Sohbet edin ve makyaj hakkında daha fazla bilgi edinin, saçınızı kestirin ve hatta zihinsel sağlık hakkında konuşun.”

“Bir marka olarak yapmaya çalıştığımız her şey, erkeklerin kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olmak için ürün ve araçlar kullanmasını normalleştirmek ve mağazamız tam da bunu yapmak için burada.”

War Paint for Men’s Carnaby Street mağazası aynı zamanda en son kozmetik teknolojisine sahip olup, tüketicilere kendi ısmarlama fondötenlerini ya da renkli nemlendiricilerini yerinde oluşturma fırsatı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.