Düzcinsel Arkadaşım Bana (Yanlışlıkla?) Penis Resmini Yolladı

 Düzcinsel Arkadaşım Bana (Yanlışlıkla?) Penis Resmini Yolladı
Digiqole ad

Düzcinsel bir arkadaşınız size hiç “yanlışlıkla” penis resmi gönderdi mi? Eşcinselliğini açıklamaktan çekinen bir erkek, Reddit’te şöyle yazdı;

“Benim gizli gay olduğumu bilmeyen düzcinsel kankamla olan harika arkadaşlığımızı kurtarmak için tavsiye arıyorum.”

Şöyle devam ediyor:

Joe ile ortak bir Xbox arkadaşımız sayesinde bir yıl önce tanıştım. O zamandan beri oyun seanslarında arkadaşlığımızı ilerlettik ve sonunda telefonlarımızı, Facebook, Instagram ve Snapchat hesaplarımızı değişecek hale geldik. Bilgisayar oyunları dışında hayatımızla ilgili pek çok konudan konuşuyor ve birbirimize destek oluyorduk. Xbox Live oynadıktan sonra beraber Netflix izlediğimiz pek çok zaman oldu ve anlayacağınız aramızda bir bağ oluştu.

Joe benden bir iki yaş küçük, geçmişte bir sürü kız ile çıkmış, şimdi ise bir model ile çıkıyor ve dürüst olmak gerekirse kendisi de modele benziyor. Arkadaş çevremizde, gay şakaları yapar ve birbirimize karşı oldukça rahat davranırız. Bir keresinde dördümüz Skype yapıyorduk ve diğerleri biraz uzaklaştığında Joe bana poposunu, penisini ve testislerini gösterdi. Güldük, zararsız şakalar ve oyunlardı. Buna rağmen, Joe ile bir bağ kurduktan ve erkeklere ilgi duymaya başladıktan sonra, zamanla ona tutuldum.

Netflix izlediğimiz sırada hep, tekrar Florida’ya gideceğini ve beraber bir hotel yatağını, seks şeylerini vs. paylaşabileceğimizi söylüyordu. Her zaman şaka yaptığını düşündüm. Ona bakıyordum, kız arkadaşına bakıyordum, gay şeyleri söylediğinde onu ciddiye alamıyordum.

Noel sonrası ikimizin de işe gitmesi gerek. Mesaimin başında, tüm arkadaşlarıma Mutlu Noeller selfie’si gönderdim. Joe da Mutlu Noeller selfie’si ile cevap verenlerden biriydi. Akşam işten çıktım. Diğer arkadaşlarımla Xbox oynuyorum ve Joe’dan bir Snap aldım. Heyecanlandım. Onun seksi yüzünü görmeyi her zaman sevmişimdir ve arkadaşlarıma “Joe snap attı! Bahse varım penis fotoğrafıdır.” diye bağırdım. Benim şakama hepimiz güldük. Snap’i açıp Joe’dan bir penis fotoğrafı geldiğini görünce çenemin ne kadar düştüğünü hayal edin??

Aramızda kalsın gay dostlarım, mükemmeldi. Düzgünce taranmış kılları ve hoş kesilmemiş bronz penisi (Kendisi melez). Hayatımın en uzun 6 saniyesiydi. Joe iyi bir arkadaşım ve bu olay yaşandığından beri “Bana göndermek istedi. Sarhoştu. Ya da ondan hoşlandığımı biliyor” ve “Yanlışlıkla oldu, kız arkadaşına gönderecekti. Ekran görüntüsü alma.” düşünceleri arasında gidip geldim.

Gözlerimin üzerine sticker koyduğum bir selfie’yi cevap olarak gönderdim. Açtı ama cevap vermedi. Saat sabahın 4’üydü.

Yaşadığım ikilem, arkadaşlığımızı bozmadan bu olay hakkında konuşmak. Joe gay olduğumu söyleyebileceğim kadar yanında rahat olduğum biri ama kötü bir tepki verebilir ve bundan nefret ediyorum. Her ne kadar tavsiye almak için birileriyle konuşmak istesem de, arkadaşlarımızdan hiç birine bu konuyu açamadım. Hepimiz yakınız ve dürüst olmak gerekirse onların hiçbirinin benim gay olduğumla ilgili en ufak bir fikirleri yok, bu yüzden bir başkasını da açığa çıkarmak istemedim (ya yanlışlıkla yolladıysa veya belli ki aramızda kalmasını umuyorsa).

Bu toplulukta sessizce gizleniyorum ve birbirinize ne kadar destek verdiğinizi görmek harika. Böyle durumlarda daha deneyimli olan birilerinden tavsiye almayı çok isterim.

P.S: Dün gece 4 saat uyudum ve onu da zar zor uyuyabildim. Bu durumla boğuşuyorum ve daha önce böyle bir durumla hiç karşılaşmadım bu yüzden nasıl üstesinden geleceğimi bilmiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz? Tavsiyesi olan? Böyle yanlışlıklar olur mu? Ya da arkadaşım bir hamle mi yapmak istedi?

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin