Düzcinsel Bir Adam, Gay Bir Erkekle Buluşmayı Kabul Ettiğinde Neler Mi Oldu?

 Düzcinsel Bir Adam, Gay Bir Erkekle Buluşmayı Kabul Ettiğinde Neler Mi Oldu?
Digiqole ad

‘Çok heyecanlıyım, ama aynı zamanda kafam çok karışık.”

Düzcinsel bir adam, 25 yıl boyunca düzcinsel olduğunu düşünse de, gay bir erkekle buluşmak için yardım istedi.

 
Reddit kullanıcısı Wellhowaboutthat13, metro istasyonunda tanıştığı bir adam hakkında içini döktü.

Yazdıkları şöyleydi;

“Bunu tam olarak nereye yazacağımı bilemedim. Ben sadece kadınlarla çıkan ve beraber olan, geleneksel bir düzcinsel erkeğim. İzlediğim pornolar genelde lezbiyen ve düzcinsel olanlarla sınırlı. Herkes gibi nasıl hissettiğimi görmek için bir iki kere aklımdan geçirsem de, bir erkekle birlikte olmayı deneyimlemeyi gerçekten merak bile etmedim.

“Son beş senedir bir ilişkim vardı, ama yaz sonunda ayrıldık. Yeni bir şeyler denemeye çalışmıyor ve sadece ilk defa bir yetişkin ve yalnız bir erkek olarak şehirdeki vaktimi iyi geçirmeye çalışıyordum. Ayrıldığımızdan beri birkaç kadınla birlikte oldum, birçok kadınla buluştum. Tipik şeyler işte.

“Her neyse, bugün işten eve gitmek için oturmuş metroyu bekliyordum ve bir adam yanıma oturdu. Tren gecikmişti ve yer altında telefon çekmediği için birkaç dakikadan fazla beklemeyi sevmediğini söyledi. Ben de daha önceden ilgimi çeken bir yazıyı açtığımı ve beklerken okuduğumu söyleyerek kendi hilemden bahsettim.

“Okuduğum makalenin ne olduğunu sordu ve bunun hakkında birkaç dakika konuştuk. Metroyla nereye gideceğimizden bahsettik (Ben eve, o da dans dersine gidiyordu)

“Tren geldi, bir yere oturdum. Yanıma oturup oturamayacağını sordu ve tabi ki dedim. Bu adam açıkça efemineydi, o yüzden benimle ilgilendiği için konuşmak istediğini fark ettim. Ama flört etmediği ve insanlarla konuşmayı sevdiğim için “Bu arada ben düzcinselim” diye ortaya atılmak istemedim.

“Dans dersi hakkında sorular sordum, o da bana işimi sordu. Konuşması oldukça kolay biriydi, birbirimizi güldürüyorduk, bu yüzden sohbet hoşuma gidiyordu. Sonunda bana adını söyledi, ben de benimkini söyledim. Tokalaştık ve bana hayatımda gördüğüm en flörtöz bakışı attı.

“Vücuduma bir elektrik şoku verilmiş gibi hissettim ve bir anlığına her şey farklıydı. Birden kendimi “bu adam aslında çok hoş” diye düşünürken buldum ve sonrasında benimle ilgilenen çok yakışıklı bir erkekle konuştuğumu fark ettim ve gerildim. Biraz daha konuşmaya devam edersek onu etkilemeye çalışacağımın farkına vardım. Aniden onun benim hakkımda ne düşündüğünü önemsemeye başladım ve biraz kendimi toparladım, kelimenin tam anlamıyla içimde ilk defa bir şeyler uyandı.

“ Bu adamla ne yapıyorum, ben gayet düzcinselim” diye içimden geçirdim. Bu sırada, su şişemin etiketini yırtmaya çalıştığımı görüp gergin olup olmadığımı sordu. Utangaç bir şekilde gülümseyerek hayır dedim. Kendime şaşıyor ve sürekli “Metroda yeni tanıştığım bir adamla mı cilveleşiyorum? Bunu niye yapıyorum? Ne oluyor?” diye düşüyordum.

“Bana “çok tatlısın, Cuma günü benimle buluşur musun?” diye sordu ve ona baktım, bana bu soruyu güzel bir kadın sormuş gibi heyecanlanarak “tabi ki, çok isterim” diye hevesli bir şekilde cevap verdim. Kendi kendime şok olmuştum.

“Telefon numaralarımızı aldık ve ineceğim durak gelene kadar enerjik bir şekilde sohbet etmeye devam ettik. Ben inerken “bana mesaj at, Cuma’yı iple çekiyorum” dedi.

“Neredeyse hemen ona mesaj attım, buluşmamızın detaylarını kararlaştırdık. Benim evimde film izlemek üzere buluşmaya karar verdik. Korku filmi izlemek istediğini ama çok çabuk korktuğu için benim güçlü olmama ihtiyaç duyabileceğini söyledi. Tüm bunlar beni tahrik ediyor ve midemde kelebeklerin uçuşmasına neden oluyordu. Konuşmalarımızı kafamda tekrarlıyor, metro durağından evime yürürken gülümsüyordum. Az önce ne olmuştu öyle?

“Tüm bunlar garip bir şekilde heyecan vericiydi. Sabah evden çıkarken bir erkekle olma fikrini daha önce aklından geçirmemiş, düzcinsel bir erkektim ve yakışıklı bir erkekle, evime gelip birbirimize sokulup film izlemek için buluşma mı ayarlamıştım? Ne?!

“Garip bir şekilde sevgilimden ayrıldığımdan beri yaşadığım buluşmalardan daha çok heyecanlanmıştım. Cuma günü onunla sevişir miyim ya da ne yaparım hiçbir fikrim yok. Ama onu yeniden göreceğim için çok heyecanlıyım.

“Bunun benim için ve cinsel kimliğim için ne anlama geldiğini bilmiyorum, ama biraz gerginim ve bir nevi hayatımın yeni bir dönemine hazırlanıyorum. Üzerine düşündüm ve eğer arada böyle bir bağ varsa, bir erkekle buluşmaya ve ona aşık olmaya tamamen açığım. Sadece böyle bir şey yapabileceğimi bilemezdim, erkekler benim için her zaman kankaydılar, anlatabiliyor muyum?

“Çok heyecanlıyım ama aynı zamanda kafam karışık. Neden daha önce gay düşünceler yoktu aklımda? insanlar kendi cinsiyetlerini bu şekilde mi buluyorlar?”

Daha sonraki postlarda Reddit kullanıcısı, erkek-erkeğe alanında bilgisiz olduğunu itiraf etti.

“Endişelenmememi ve hiçbir baskının olmadığını söyledi. Sadece beni tekrar görmek istiyormuş ve ben de aynı şekilde hissediyorum ve bu akşam görüşeceğiz!”

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

80 Paylaşımlar
Paylaş80
Tweetle
Paylaş
Pin