Elite, Beklediğimizden Çok Daha Kısa Sürede Üçüncü Sezonuyla Geliyor!

 Elite, Beklediğimizden Çok Daha Kısa Sürede Üçüncü Sezonuyla Geliyor!
Digiqole ad

Son birkaç yıldır en sevdiğimiz Netflix dizilerinden biri, İspanyol okul draması ‘Elite’ oldu. Hatta dizi, bize ihtiyaç duyduğumuzdan bile ötesini vermeyi başardı. Özellikle de dizinin iki eşcinsel ana karakteri Omar ve Ander’den bahsetmemiz gerekirse. Netflix, yeni bir sezonun çekildiğini zaten doğrulamış olsa da şimdi, yeni sezonun beklenenden çok daha erken yayınlanacağını açıkladı.

Netflix tarafından yapılan bir açıklamaya göre Elite, 2020’nin mart ayında sekiz bölümlük üçüncü sezonuyla beklediğimizden de çok daha kısa sürede geliyor!

Yeni sezonla ilgili detaylar az ancak yeni sezonda geçtiğimiz sezonda olduğu gibi iki yeni karakter ile tanışacağımızı biliyoruz. Malik karakteri rolünde Leite Sene ve Yeray karakteri rolünde Sergio Momo’ya hoş geldiniz deyin. Karakterlerin hikayeleri tam olarak şimdilik bilinmiyor ancak ikilinin kuir olmaları bekleniyor. Ayrıca yeni karakterlerin siyahi olacağını belirtmekte fayda var.

Elite’i izlememiş olanlar için dizinin bolca kuirlik içerdiğini belirtmek isteriz. Omar ve Ander çifti, dizi boyunca hem cinsel yönelimlerini hem de aralarındaki ilişkiyi keşfe çıkıyor. İkinci sezonda çift bazı zorluklar yaşasa da neyse ki hala birlikteler. Bir de sorunlu, katil prensimiz Polo var. Anlayacağınız izlemezseniz çok şey kaçıracağınız bir dizi, bizden söylemesi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

57 Paylaşımlar
Paylaş57
Tweetle
Paylaş
Pin