Elite’in 4. Sezonu Yayınlanmadan Ana Kadrodan 2 Ayrılık Haberi Geldi!

 Elite’in 4. Sezonu Yayınlanmadan Ana Kadrodan 2 Ayrılık Haberi Geldi!
Digiqole ad

Elite’in 4. Sezonunda orijinal kadrodan beş oyuncu yer almayacak… ve Netflix’in İspanyol dizisindeki ayrılıkların sonu olmayabilir. Çekimler devam ederken, iki oyuncu bir röportajda yakında diziden ayrılacaklarını duyurdu.

2021’de Netflix’te gösterime girecek dördüncü sezonda bazı değişiklikler yaşanacak. Üçüncü sezonun finalinde Álvaro Rico (Polo), Mina El Hammani (Nadia), Ester Exposito (Carla), Danna Paola (Lu) ve Jorge Lopez (Valerio) olmak üzere beş oyuncu diziden ayrılmıştı. Ve burada bitmedi! Las Encinas’a yeniler gelirken, İspanyol dizisinin dördüncü sezonu başkalarının vedası anlamına gelebilir.

Omar Ayuso ve Itzan Escamilla gidiyor mu?

Elite’in üçüncü sezonunun sonunda bazı öğrenciler mezun olurken, bazıları tekrar etme zorunda kalmışlardı. Yani Samuel (Itzan Escamilla), Guzman (Miguel Bernardeau), Rebeca (Claudia Salas), Omar (Omar Ayuso) ve Ander (Aron Piper) dördüncü sezonda da Las Encinas’da olacakken, Cayetana (Georgina Amoros) bir ev kadını olacak. Ama bu karakterlerin hikayelerinin de uzaması beklenmiyor. Hola’nın sorusu üzerine Omar Ayuso ve Itzan Escamilla dördüncü sezon çekimlerinin Aralık’a kadar devam edeceğini, daha sonraysa ayrılacaklarını açıkladılar.

Röportajı yapan kişi bunun onların son sezonu olup olmadığını sorduğunda, iki yıldız onayladı. Ufukta görünen ayrılıksa oyuncular üzülüyor gibi görünmüyor. Samuel ‘Ayrılma isteği var, ama sonra tabi ki de özleyeceğiz. Okula gitmek gibiydi: oraya gidiyoruz, ilişkiler kuruyoruz ve sonra başka şeyler yapmak istesen de tabi ki özlüyorsun,’ derken, Omar’sa ‘Geldiğimizde bebektik. Biraz büyümüş olarak ayrılıyoruz,’ dedi. Ayrılanların sadece onlar olup olmayacağıysa henüz belli değil.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

14 Paylaşımlar
Paylaş14
Tweetle
Paylaş
Pin