fbpx   .  

Ellen’den Koşulsuz Sevgiye Hediye

Geçen haftalarda sosyal medyanın gündemini meşgul eden Las Vegas’lı gençlerin haberini hatırlamayanınız yoktur. Eşcinsel arkadaşını baloya çağıran heteroseksüel en yakın arkadaş daveti sosyal medyanın fenomeni haline gelmişti, tabii ki hal böle olunca Ellen da elini çabuk tutup bu çifti programına konuk etti.

Ellen’ın misafiri olan Jacob Lescenski ve Anthony Martinez, Ellen’ın sorularını yanıtladı. “Anthony’nin bana karşı hissettiklerinden haberdardım, oysa ben onu kardeşim gibi görüyordum. Bu konuları pek çok kez konuştuk onun bu ilgisinden ben şimdiye kadar hiç rahatsızlık hissetmedim, tersine Anthony ne zaman ben ihtiyaç duysam benim yanımdaydı. Ben de onun için özel birşey yapmış olmak için baloda benim kavalyem olmasını istedim.” diyen Jacob’a cevap olarak ise “Jacob karşıma geçip ben bir heteroseksüel erkek olarak, baloda benim kavalyem olmanı istiyorum. dediğinde belki de hayatımın en coşkulu anını yaşadım” diyen Anthony’nin bu açıklamalarından Ellen da çok etkilendi.

 

Önümüzdeki kış itibarıyla üniversiteli olacak gençler sosyal medya sayesinde sahip oldukları fenomenliği LGBT haklarına yönelik çalışmalarda kullanmayı düşündüklerini açıkladı ve Ellen bu açıklamanın ardından ikisine de eğitimlerinde harcamaları için 10.000$’lık hediye çeki verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.