Emily in Paris’in yıldızı Lilly Collins Emily ve Camille Arasındaki İlişki Hakkında Konuştu

 Emily in Paris’in yıldızı Lilly Collins Emily ve Camille Arasındaki İlişki Hakkında Konuştu
Digiqole ad

Netflix’in yeni romantik komedisinin yıldızı,

‘Bence çekişen kızlar gibi bir ilişki olmaması çok güzeldi zira zaten defalarca kez gördüğümüz bir şey,’ dedi.

Dünya şu an felaket bir halde ve eğer bütün bu trajedi ve üzüntüden küçük bir kaçamak yapmak isterseniz, Netflix’in yeni romantik komedi dizisi Emily in Paris sizin için muhteşem bir seçenek. Dizi size iş dedikodusu, Fransız yemekleri ve şarabı, seks, seksi erkekler, sosyal medya skandalları ve oldukça komplike arkadaşlıklar vaat ediyor.

PRIDE’sa dizinin Emily’si Lily Collins’le dizinin en dinamik ve kompleks ikililerinden Emily ve Camille hakkında konuştu.

Bilmeyenler için, Lily diziye ismini veren Emily karakterini canlandırıyor. Emily bir yaşam stili ve lüks pazarlama firmasında çalışan ve inanılmaz bir iş fırsatı için Paris’e taşınan bir Amerikalı ve sosyal medya uzmanı. Fransa’daki ilk günlerinde alt komşusu şef Gabriel’e hisler besliyor ancak maalesef kendisi Camille’le uzun süreli bir ilişki içinde. Bu modern aşk üçgenini daha da karmaşıklaştıransa, Emily ve Camille’in de arkadaş olması. Üstelik bu arkadaşlık bir erkeğin ilgisi için kadınları birbirlerine karşı getiren diğer romantik komedilere de benzemiyor. Doğal olarak, bu kadar iyi arkadaş oldukları için Gabriel’le olan ilişkisi Emily’nin içini yiyor ve aralarında her bir şey olduğunda suçlu hissetmekten kurtulamıyor.

Lily kendisine Emily ve Camille arasındaki ilişki sorulduğunda,

‘İlişkiler karmaşıktır, değil mi? Kadınların birbirlerine düşman edildikleri, negatif oldukları, rekabet ettikleri o kadar fazla örnek var ki, bu tam tersine durumu yaşarken anlamaya çalışıyorlar gibi hissettiriyor,’ dedi.

‘Bence Emily Camille’le olan ilişkisine ve arkadaşlığına değer veriyor, yıkılmasının sebebi de bu. Ve bence ‘Tamam, bir arkadaşlık istiyorum ve gerçekten sevdiğim biriyle karşı karşıya gelmek zorunda kalmak istemiyorum’ diye düşündüğü anlar oluyor. Bu yabancı şehirde bağlantı kurmak istiyor ve bunlardan biri de Camille. Üstelik o da Emily’den çok farklı, çok garip, rahat biri ama aynı zamanda farklı yanları birbirini çekiyor. Bence çekişen kızlar gibi bir ilişki olmaması çok güzeldi zira zaten defalarca kez gördüğümüz bir şey.’

Ama Emily ve Camille sadece arkadaşlar mı? Diziyi kuir bir bakış açısıyla izleyince, aralarında filizlenen bir şeyler olduğunu hissetmemek de elde değil (bir bölümde öpüştüler bile!) ve Lily eğer dizinin ikinci bir sezonu olacak olursa ikilinin arasında neler olacağını görmek için hevesli olduğunu söyledi.

Lily kendisine Emily ve Camille’in öpücüğü ve ilişkilerinin geleceği hakkındaki soruyu ise,

”Darren’a bu, aralarındaki ilişki bir yere gidiyor mu?’ diye sordum, o da ‘Bilmem, göreceğiz’ dedi. Ben de ‘Tamam!’ diye tepki verdim,’ diye yanıtladı.

‘Bu bir hata mıydı yoksa değil miydi? Darrensa, ‘Bence muğlak bırakmak daha iyi çünkü bu şekilde iyi, ‘dedi. Emily bir sürü deneyim yaşıyor ve hepsine bir isim veremez. Gerçek hayat böyle değil. Ne olduğunu her zaman bilmiyorsunuz. Ve bence Emily’nin deneyimlerinin güzel yanı da bu. Kendini çeşitli durumların içinde buluyor ve genelde ‘Bunun ne olduğunu bilmiyorum ama devam edeceğim çünkü beni başka bir yere götürebilir’ gibi bir tepki veriyor, anlıyor musunuz?’

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 Paylaşımlar
Paylaş13
Tweetle
Paylaş
Pin