En Öğretici “8” Erotik Gay Sahnesi

 En Öğretici “8” Erotik Gay Sahnesi
Digiqole ad

Artık gay karakterler televizyonlarda bir tabu değil.

Hatta ana akım bir olgu hâline gelmekte olduğunu görüyoruz. Aile dizilerinden en renkli gençlik dizilerine kadar her yerde artık gay karakterler. Ama kendi göz zevkinize tam anlamıyla hitap edecek bir şeyler arıyorsanız, sevişen tatlı çiftlerden sıcak orgi gruplarına kadar herkese hitap edebilecek sahneleriyle 8 favori gay seks sahnemiz…

1- Empire

empire

1. sezon 12. bölüm

Homofobik babana karşı saldırıya geçmek için yapabileceğin şeylerden en iyisi, masanın üzerinde bir adamla takılmak gibi duruyor.

2-  Girls

girls

5. sezon 4. bölüm

Elijah, Dill ile birlikte kendisine uygun bir erkek arkadaş bulmuş olabilir ve kesinlikle onaylıyoruz. Umalım ki balayı birkaç bölüm daha devam etsin.

3- London Spy

london_spy

1.sezon 1. bölüm

BBC de gösterilen dizi, ajan olan erkek arkadaşının ölümünü araştıran bir gay erkeği anlatıyor. Kısa ilişkileri ise son derece yakın ve yoğun anlarla dolu.

4- Looking

looking

1.sezon 5.bölüm

Dizide seks sahneleri hiç de az olmamasına rağmen, #TeamRitchie nin en iyisi olduğu da ortada. Dizi ise şu an için bitmiş olabilir, ama HBO’nun özel bölümlerini beklemekten kimse alıkoyamaz bizi.

5- Sense8

sense8

1.sezon 6.bölüm

Porno izlemeksizin görebileceğiniz en ateşli seks sahneleri bunlar. Telepatik orgiler, artık sıcak küvetlerin yerini alacak.

6- Shameless

shameless

 

3.sezon 6.bölüm

Her ne kadar bölüm şiddet içerikli bir şekilde devam etse de, Ian ve Mickey’nin ilişkisi açısından çok güzel bir metafor. Son derece ağır ve ateşli ama aynı zamanda felaket.

7- Teen Wolf

teen_wolf

3.sezon 6.bölüm

Dizide gay karakterlere karşı kayıtsız yaklaşım son derece mutlu edici. Dizideki tüm heteronormatif sahneler de bir şekilde homo erotik olabiliyor aynı zamanda. Ve tabi ki tüm diğerlerinin yanında, Danny ve Ethan da var.

8- How to Get Away With Murder

murder

1.sezon 2.bölüm

Connor ve Oliver’ın tamamen hedeflenen vücuda sahip erkekler olmalarını bir kenara koyarsak, ilişkileri de izlenmeye değer bir örnek oluyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

43 Paylaşımlar
Paylaş43
Tweetle
Paylaş
Pin