En Yakışıklı Erkeklerin Yaşadığı Ülkeler

 En Yakışıklı Erkeklerin Yaşadığı Ülkeler
Digiqole ad

Korkmayın!

Türkiye’de tabi ki bu listemize dahil olacak. Nasıl olmasın ki?! Türk erkeğinin kara kaşı, kara gözü dillere destan değil mi? biz mi yanlış biliyoruz? fakat bu liste biraz çetin! yani kaçıncı sırada yer alacağız bilemiyoruz, ama gelin bakın o ülkeler nereleri? bu birbirinden yakışıklı erkekler nerede yaşıyorlar bir göz atalım.

guys

İSPANYA
Ta taaam! hadi hadi aklınızdan bir geçmedi değil, kabul edin. Yani ispanyol erkekleri bu listenin en başında olmasında kim olsun? Madrid semalarına yolunuz düşer ise, gayet ‘sade’ halleriyle bile ne denli yakışıklı olduklarını göreceksiniz. Bu arada birine rastlarsanız ‘Lo siento guapo’ deyiverin. Jon Kortajarena zaten İspanya’yı en güzel şekilde temsil ediyor sağolsun!

jon

FRANSA
Fransız öpücüğünden sonra, dünyada en ünlü şeyleri kesinlikle ‘Fransız’ erkekleridir, malumunuz konu ‘Stil’ ve ‘Erkek’ ise sanıyoruz en doğru yerdesiniz. İlle de Je Taime yani. ( Fotoğrafta gördüğünüz abi, Fransa’nın en güzel erkeği seçilmiş Aurelien Giorgino’dur)

frensss

İTALYA
Size bu listenin gelmiş geçmiş en çetin, en zor listelerinden biri olduğunu söylemiş miydik? ilk 3 ‘ e bakar mısınız? rüya takımı! romantizm ustası, mutfakta harika bir aşçı, muhteşem moda anlayışı, sizi sarsabilecek bir gülümseme… e daha ne olsun yahu? ilgilisine, fotoğraf Raoul Bova’ya ait. Hadi stalklamaya!

raoul

TÜRKİYE
Amanda aman! oy oy! bizlerde ne yakışıklıyız ne yakışıklıyız! kara kaşımız, gözümüze, ölenler, dirilenler, boyumuza, posumuza tü tü tü maşallah! diye dua’lar edenler, daha neler neler. Çünkü esmer erkek candır. Gerisi ciddi ciddi heyecandır.

burak

RUSYA
Şimdi ‘aaa ne alaka’ dediğinizi hemen duyduk, işte duyduğumuz için şöyle diyeceğiz, yani zevk meselesi? yani ‘Sarışın’ sevdalısı okuyucularımızı nasıl unutabiliriz söyler misiniz? Rusya ile pek hoşlaşmayız, özellikle harika homofobik tavırları sağolsun! lakin bu ülkede ‘Sarışın’ hatta sapsarı! erkekleri bulmanız olası… ne olasısı yahu? sadece sarışın var! baksanıza Vladimir İvanov nasılda sarı..

vladimir

AVUSTRALYA 

Pardon ama bir dakika! one minute! bugüne bugün Hugh Jackman bir avustralyalıdır, ve kendisi baya iyidir! uzak toprakların ülkesi, sıcak iklimli, bol bol sörf yapan erkekleri bulabileceğiniz kumsallar, güneş, deniz….

hugh

İSVEÇ
Alexander Skarsgaard. Yeterli dimi?

alex

ABD
Amerika’da her dinden, dilden, ırktan insan yaşıyor. Dünyanın en büyük ülkelerinden biri. Dolayısıyla melezinden tutta, sarışına, çilli kızıl erkeklerden tutunda, esmer erkeklere kadar yelpazenin baya bir maşallahı! var. O nedenle özellikle New York hayatınızın aşkını aramanız için muhteşem bir megakent.

amer

HOLLANDA
Bizim için Hollanda ‘Gayllanda’ yani heteroseksüel kaç erkek yaşıyordur acaba? özellikle Amsterdam da neyse bunu tartışırız, Hollandayı eklemeden bu listeyi bitirmek istemedik. Avrupa’nın en gözde ülkesine sürekli gidiyoruz, siz bize anlatın bu sempatik açık kumral erkekleri ,)

holland

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

79 Paylaşımlar
Paylaş79
Tweetle
Paylaş
Pin