‘Eşcinsel Askeri Balosundan Herkese Selamlar!’

 ‘Eşcinsel Askeri Balosundan Herkese Selamlar!’
Digiqole ad

İnternette yayınlanan eşcinsel çiftinin balo fotoğrafı, kısa bir zamanda viral olmayı başardı.

1

İç çamaşırı modeli aynı zamanda youtube fenomeni olan Max Emerson’ın youtube kanalında yüz binden fazla abonesi var. Asker olan erkek arkadaşı Andres Camilo ile mutlu bir hayat süren Max Emerson, yayınladığı fotoğraf ile yine ses getirmeyi başardı.

emerson

 “Eşcinsel askeri balosundan herkese selamlar!” manşetiyle yer alan fotoğraf, 34 binden fazla beğeni ve yüzlerce pozitif yorum aldı.

 “Birlikte çok tatlısınız. Umarım hep mutlu olursunuz!”

 “Bu fotoğrafınıza aşık oldum. Çok seksi ve çok tatlısınız!”

 “Her şeyiyle muhteşem bir kare!” gibi yorumlar alan fotoğraf, eşcinsel bir birlikteliğin ne denli güzel olabileceğini herkese gösterdi.

Modellik fotoğraflarının ve selfilerinin yanı sıra Emerson, “Erkek Arkadaşımla Tanışın” adlı popüler videosuyla da baya tanındı.

Geçtiğimiz hafta, LGBT bireyleri, ABD’nin ulusal nüfus sayımından silindi. Bu durum üzerine North Carolina, yerel yetkililerin yaptığı LGBT ayrımcılığını yasakladı.

 Ayrıca, Obama’nın LGBT çalışanlarına yapılan haksızlığı ve ayrımcılığı önlemek için oluşturduğu koruma yasası, iki ay önce Trump tarafından kaldırılmayacağına söz verilse de onun tarafından kaldırıldı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

64 Paylaşımlar
Paylaş64
Tweetle
Paylaş
Pin