Eşcinsel ve Biseksüel Erkeklerle Tanışabileceğiniz ‘7’ Yer

 Eşcinsel ve Biseksüel Erkeklerle Tanışabileceğiniz ‘7’ Yer
Digiqole ad

Barlar, ortak arkadaşlar, buluşma programları… Bunlar apaçık ortada olan tanışma yöntemleri. Fakat bunlar bütün muhtemel tanışmaların ufak bir parçası. İşte bazı beklenmedik tanışma yerlerinden en iyileri.

Bir eşcinsel ikonunun konserinde.

Eğer arayışınız, kendine bakan, 20-30 yaş arası genç ve yakışıklı erkekler ile tanışmaksa, burası tam da aradığınız yer. Öldürürüm kendimi Dan Dan Dan Dan!

Bir gay barın tuvalet sırasında.

Gözden kaçırılmış bir tanışma yeri. Bu sadece cinsellik anlamında değil (tabi eğer botunuzu yüzdürüyorsa hiç durmayın.). Çoğunlukla gay barlar ve diskolar insanlarla tanışmak için fazla sesli oluyor. Eğer bunlardan birisinin çok uzun olan tuvalet kuyruğundaysanız bunun en iyi yanını kullanın. Bu bir erkekle tanışmak için en iyi an, çünkü birbirinizi duyabiliyorsunuz.

Spor salonunda.

İnsanlarla tanışmak için klişe bir yer. Burada bir erkekle tanışmak biraz cesaret işi olsa da çekinmeyin.

Facebook’ta.

Tabi ki Facebook eşcinsel ve biseksüel erkeklerle tanışmak üzere var olan bir uygulama değil, ama gayet güzel iş görüyor.

Pride veya bir LGBT etkinliğinde.

Kesinlikle eşcinsel ve biseksüel erkeklerle tanışmak için en iyi mekan. Pride’da ve LGBT etkinliklerinde erkekler diğer erkeklerle tanışmaya daha açık oluyorlar. Herkes bir kutlama modunda ve çoğunlukla sarhoş bir şekilde mutlu oluyorlar.

Bir “Eşcinsel Spor” Etkinliğinde

Her şehir bunlardan birine ev sahipliği etmiyor olabilir, ama eğer şehrinizde varsa kesinlikle kaçırmayın. İlk olarak bu sporlarda bulunmak eğlenceli ve egzersiz yapmış oluyorsunuz. İkinci olaraksa bir takıma girdiğinizde otomatik olarak bir grup erkekle beraber bir takıma bağlı oluyorsunuz. Eşcinsel spor ligleri arkadaş edinme ve potansiyel romantik partner edinme konusunda gerçekten muhteşem. (Hiçbiri olmuyor mu? O zaman siz bir etkinlik düzenleyebilir, hem insanlara aracı olursunuz, hem hayatınızın aşkıyla tanışabilme fırsatını yakalarsınız.)

LGBT dayanışmasının bir etkinliğine gönüllü olduğunuzda.

Eğer evsiz LGBT’lere ya da yeni HIV tanısı konulmuş insanları kliniğe yönlendirme gibi çıkar amacı gütmeyen işlere gönüllü olursanız, muhteşem ve yardımsever bir erkekle tanışma ihtimaliniz gerçekten çok yüksek!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin