Türk Eşcinsel Erkeklerin İlk Buluşmada Dikkat Ettiği 10 Şey

 Türk Eşcinsel Erkeklerin İlk Buluşmada Dikkat Ettiği 10 Şey
Digiqole ad

Nasıl kıs kıs gülüyorsunuz eminiz. Olay aşk meşk ise, orada biz varız hayatım. Severiz. İlk buluşmalar herkes gibi, eşcinseller içinde oldukça heyecanlıdır. Yani durum ciddi ise (yani tek gecelik bir olay değilse). Bizim buluşmalarımız biraz farklıdır, yani çok dikkat ederiz, alıcı gözüyle bakarız, ay ay ay! Olur mu, olmaz mı derken! Ya olur, ya olmaz.

Peki biz hakikaten ilk buluşmada neye bakarız anniiiğ?!

Bir kere kılık kıyafetine çötönk! Diye bakarız. Ne giymiş, tarzı nasıl.

giphy-1

Tabii ki kalçalara özen gösteririz, hatta bulunduğumuz mekandan ilk o çıksın isteriz ki, arkadan bakabilelim. Bir erkeğin en güzel yeri kahverengi gözleri değil bebeğim. Bunu bir anlamak gerekir.

giphy-2

Gülüşüne bakarız. Ah o dilleri, o tuti dilleri. Bir erkek güzel gülmeli, eğer güzel gülen bir erkek bulduysanız, hemen kendisini bir kavanoza koyun, bolca sarımsak ve sirke ile kaldırın kenara, saklayın.

giphy-3

Genel kültürüne bakarız. Yani en azından iki kelam sohbet edebiliyor mu yani. Önemli tatlım bunlar. Tamam çocuk yıkıl Sezar olabilir, lakin iki kelimeyi bir araya getirip sohbet edemiyorsa, Amerika başkanı kim diye sorduğunda Bush diyorsa kaç yani.

giphy-5

Sizi unutmadık parfümseverler! Koklarız biz. afrodizyak etkili parfümleri severiz. BAZI ERKEKLER BAYA! GÜZEL KOKUYOR.

giphy-6

Dişler. Gönül isterdi şuraya bir diş macunu ismi yazmak ama kusura bakmasınlar, bedavaya reklam yok.

giphy-7

‘Ay hiç alakası yok, ben asla DUDAKLARA dikkat etmem’ diyen bir eşcinsel erkek şu ülkede yaşıyorsa, hemen çıksın ortaya hemen!

giphy-8

Sakal candır gerisi heyecandır, eşcinsel erkekler arasında büyük bir anket yapılsa, sakallı erkekler, sakalsız erkekleri gerçekten pata küte döver! Sakal çoook severiz. Bayılırız. Biteriz. Ve bıyık. Hastasıyız dede!

giphy-9

Yine bir anket yapılsa maalesef bu sefer GÖBEKLİ erkekler, FİT erkekleri dövemezler =( Fiziğine bakarız, boyuna posuna, kilosuna zaten daha teeeeee yazışırken, teeeeee ama teeeeee mesaj atmayı düşünürkenden bakarız yani. Öyle ölümüne dikkat ederiz. (Ayılar bize kızmasınlar, onları da severiz)

giphy-10

ELLER. Büyük yazma nedenimiz, son zamanlarda ‘eller’ hakkında ne çok şey duyduk bir bilseniz! Yani belki her zaman bu böyleydi, belki yeni yeni yükselişe geçti bilinmez. Tek gerçek şu ki, ellere dikkat ediyor, bakıyor, ve özen gösteriyoruz. Bu nedenle ELLER, listeye son dakika girmeyi başarıyor.

giphy-11

Amaaan! ne önemi var diyemiyoruz, samimi olmuyor, ama şöyle bir oturup düşününce, fazla ‘şekilci’ olmamakta gerekiyor falan filan. Olsun tatlım sen en güzelsin. İstediğin ve dilediğin gibi, nasıl mutluysan öyle yaşa, yaşat.

giphy-4

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin