Eşcinsel Evliliklere Karşı Olmamızı Savunan Birbirinden Saçma ’10’ Argüman

 Eşcinsel Evliliklere Karşı Olmamızı Savunan Birbirinden Saçma ’10’ Argüman
Digiqole ad

Eşcinsellik Doğal Değildir

giphy

Türk halkı her zaman doğal olmayan şeyleri reddetmiştir zaten. Ülkenin hiçbir yerinde neden gözlüklere, polyester kaplara ya da klimalara rastlamadığımızı merak ettiyseniz, sebebi bu.

Eşcinsel Evlilikler, İnsanları Eşcinselliğe Özendirecek

giphyg

Çünkü boyumuzun uzun olmasını tercih edebildiğimiz gibi, cinsel eğilimimizin de, ne yönde olabileceğini tercih edebiliyoruz. Hatta eşcinsel insanların çoğunluğu bir sabah uyandıklarında vahiy inmişçesine verdikleri eşcinsel olma kararıyla bu yönde adım atmışlardır.

Eşcinsel Evliliği Yasallaştırmak Her Türlü Sapkınlığa Teşvik Edecek

kjh

Çünkü halkımız zaten tecavüzlerden, tacizlerden, çocuk istismarlarından arınmış tertemiz bir durumdayken, eşcinsel evliliğin yasallaşması ile birbirini seven iki kişinin birlikteliğiyle bu beyaz sayfa kirletilecek.

Heteroseksüel Evlilik, Yüzyıllardır Sahip Olduğumuz Kutsal Bir Değer

giphy

Yüzyıllardır varlığını sürdürmesi ona çok büyük kutsal anlamlar yükler. Kadınların başlık paralarıyla mal gibi satılma algısının hala kabul gördüğü, boşanmaların izin verilmediği, hatta namus cinayeti işleyen zihniyetin savunucularının getirdiği kutsal değerler insanın değerine değer katıyor!

Eşcinsel Evliliğin Yasallaştırılmasıyla Sıradan Evliliklerin Değeri Azalacak

giphy

Tecavüz olayında erkeğin neden tecavüz ettiğini değil, kadının o saatte orada ne yaptığını sorgulayan zihniyetin yapacağı evliliğin değeri düşerse, toplumsal anlamda büyük değer kayıpları yaşayacağız.

Ancak Çocuk Sahibi Olabilecek Çiftlerin Evlenmesi Mantıklıdır

giphy

O yüzden eşcinseller, kısır bireyler ve yaşlıların evlenmeleri hiç mantıklı değildir. Yeryüzünde yeterince öksüz çocuk yok. Onlara sahip olabilecek, gelecek sunabilecek aileler üretmek anlamsız.

Eşcinsellerin Çocukları da Eşcinsel Olur

giphy

Tıpkı bütün heteroseksüel çiftlerin heteroseksüel çocuk sahibi olması gibi!

Eşcinsellik Günahtır!

giphy

Teokrasi ile yönetilen ülkemizde , dini değerler ve gerçekler herkes için geçerli olmak zorundadır. Bu yüzden Türkiye’de yalnızca, ancak yalnızca İslam değerleri kabul görebilir. Diğer değerleri savunanlar ya asılır ya kesilir!

Çocukların Bir Erkek, Bir de Kadın Rol Modele İhtiyacı Vardır

giphy

Çünkü koruyucu aile gibi yapıcı çözümler üretme şansımız varken, tüm sorunu göz ardı etmek çok daha mantıklı! Hatta bu yüzdendir ki, ebeveynleri boşanmış ya da bir tanesi ölmüş çocuklar büyüyemiyor. O yaşta kalıyor.

Eşcinsel Evlilikler Toplumsal Algımızı Bozacak

giphy

Yeni sosyal normlara hiçbir zaman alışamadık zaten. Arabaları, hizmet sektörünü, ekonomiyi ya da artan yaşam standartlarını her zaman reddettik, onlara hiçbir zamansa adapte olamadık.

 

 

Onedio

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin