Eşcinsel Olduklarını Asla Söylememiş Ünlü Erkekler

 Eşcinsel Olduklarını Asla Söylememiş Ünlü Erkekler
Digiqole ad

Bu listede ki Hollywood oyuncuları ve şarkıcıları, haklarında eşcinsel olduklarına dair söylentiler çıksa da, bütün yaşamları boyunca kimliklerini gizli tutmayı tercih etti. Hatta içlerinde öyle isimler var ki, LGBT sembolü haline gelmiş Freddie Mercury gibi..

CARY GRANT

carygrnt

randolph-scott-cary-grant

Beş farklı kadınla evlenmesine rağmen, birçok kişi Cary Grant’ın eşcinsel olduğuna inanıyordu. Hatta ünlü aktör için, Randolph Scott ile 10 yıl boyunca gizli bir ilişki yaşadığını söyleyenler bile oldu. Tabi ki bu söylentiler 1986 yılında, 82 yaşında ölen Grant ile beraber toprağa gömüldü.

 

FREDDİE MERCURY

Grooming Freddie

Dünyanın en önemli LGBT sembollerinden biri olan Mercury, kamuoyuna, cinselliği ile alakalı hiç bir zaman konuşmadı, ama arkadaşları ve ailesi onun eşcinsel olduğunu biliyordu. 24 Kasım 1991 tarihinde AIDS’e bağlı komplikasyonlar nedeniyle öldü.

 

ROCK HUDSON

hudss

rock-hudson-dark-and-handsome-stranger

Hollywood’un ünlü oyuncularından Hudson içinde aynı şeyleri söylemek mümkün, çevresinin ve arkadaşlarının eşcinsel olduğunu bilmesine ragmen, Hudson yaşadığı süre boyunca bu konu ile alakalı tek bir kelime bile etmedi, ve 2 Ekim 1985 yılında oda Mercury gibi, 60 yaşındayken, AİDS’e bağlı komplikasyonlar nedeniyle öldü

 

ROBERT REED

rbrtre3edd

rreeed

Reed’de hayatı boyunca halktan cinsel kimliğini gizleyen aktörlerden biri, 1992 yılında kolon kanserinden öldüğü söylenilen Reed, aslında HIV pozitif olması nedeni ile ölmüş. Tabi ki bunlar söylenti.

 

ANTHONY PERKİNS

anthony

anthony-perkins-paris-match-1959

90’lar ne kadar çok ismi almış, özellikle AİDS söz konusu ise. Çünkü Perkins’de kendini açıklamadan, 1992 senesinde AİDS’e bağlı komplikasyonlar nedeniyle ölmüş, öldükten hemen sonra ismini saklayan yakın bir arkadaşı, ‘Açıklamadı, çünkü Hollywood’dan dışlanacağını düşünüyordu, korkuyordu’ demiş.

 

LİBERACE

lib

ggglibb

Zeki Müren ile olan benzerliği, parıltılı ve şaşalı hayatı, kıyafetleri, makyajı ile bir diğer LGBT sembollerinden olan Liberace’de hep sus pus oldu. Hatta hakkında söylenen eşcinsel sözlerine dava açan bir isim oldu, ölümünden sonra  yakın arkadaşı olan Betty White, kendisinin eşcinsel olduğunu açıkladı.

 

MONTGOMERY CLİFT

mont

mont2

Jeromy Robbins ile uzun yılllar beraber olan Clift, ne eşcinsel olduğunu, ne de biseksüel olduğunu hiçbir zaman kabul etmedi. 1966’da henüz 46 yaşındayken öldü.

 

WİLLİAM HAİNES

williamhaines

İç mimar ve aktör olan Haines, yaklaşık tamı tamına 50 yıl boyunca Jimmie Shields ile beraber oldu, ama oda asla eşcinsel olduğunu açıklamadı. 1973 yılında 73 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 

RANDOLPH SCOTT

rndlp

cryrand

crrndp

Eşcinsel olduğuna inanılan aktör Randolph Scott, yaşadığı yıllarda Cary Grant ile ilişkisi olmasına ragmen asla konuşmadı. 1987 yılında 87 yaşında öldü.

 

DİRK BOGARDE

dirk-bogarde

Ne yakışıklı adammış be! Yani fotoğrafına baktığımızda ilk düşündüğümüz şey bu oldu. Anthony Forwood ile çok uzun süre beraber oldular, ve oda her zaman hayatını kapalı yaşadı. 1999’da 78 yaşında buradan göçüp gitti.

Öneriler

1 Comment

    Avatar
  • ahh eski çocuklar <3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

42 Paylaşımlar
Paylaş42
Tweetle
Paylaş
Pin