Eşcinsel Olmayan Biri En Yakın Erkek Arkadaşı İle Sevgili Olabilir Mi?

 Eşcinsel Olmayan Biri En Yakın Erkek Arkadaşı İle Sevgili Olabilir Mi?
Digiqole ad

Eşcinsel olmayan genç, en iyi arkadaşıyla sevgili olabileceğini fark etti. Baştan söyleyelim bu çift aşırı tatlı.

Bazen sevgiyi ararken, o en az umduğunuz yerde olabilir. Bazen karşınızda size bakıyor da olabilir!

Reddit kullanıcısı ProbablyGay1 aşağıdaki yazıyı yayınlayarak en yakın arkadaşının sevgilisi olabileceğini işte bu sözlerle ifade etti. 

Garip biri.

Ian ve ben lisede aynı İngilizce dersindeydik. Gerçekten yakışıklı olduğu için, akıllı ve cool göründüğü varsayımıyla, onun neredeyse süper popüler olduğunu düşünüyordum.

Bir zaman sonra çok fazla bir araya gelmeye başladık, sonunda Ian’dan korkmamanın ve onunla arkadaş olmaya çalışmanın vakti geldiğine karar verdim.

Ian ile takılmaya başladıktan yaklaşık bir yıl sonra, Ian’ın en yakın arkadaşı olduğumu fark ettim.

Onun hakkında yanılmıştım. Evet sessizdi, ama sadece içe kapanmıştı ve kendi hakkında konuşmaktan hoşlanmıyordu. Birbirimizin evlerinde ödev yapıp bir şeyler izlerdik.

Bugün Ian ve ben farklı kolejlere devam ediyoruz, ancak her gün konuşuyoruz. Bana oldukça nazik davranırdı. Ian’ın çekicilik seviyesinde olmadığımı biliyordum, ancak bu günlerde oldukça eminim. Son zamanlarda, bu noktada Ian ve ben sadece iyi arkadaşlar mıyız diye merak ediyorum. Bunu düşünmem için bazı nedenlerim var;

İlk önce ona dokunduğumda rahatsız olduğunu fark ettim, bu yüzden bir daha yapmadım. Bir süre sonra kendisi bunu yapmaya başladı. Yalnız olduğumuz zaman, yanımda hareket edip başını omzuma koyardı. Çok sevimliydi. Şimdi her zaman bu fiziksel durumdayız. cinsel anlamda değil, fakat birlikte durduğumuzda koluna yaslanıyorum ya da kolunu omzuma koyuyor. Birbirimize dokunmadan asla ayrılmıyoruz.

Bize kalmaya geldiğinde yerde veya kanepede yatardı. Şimdi aynı yatakta yatıyoruz. Bir sabah uyandığımda, kolumda uyuduğunu gördüm, bunun ne kadar hoş olduğunu ve ne kadar şanslı olduğumu düşündüm. Birkaç dakika sonra uyandı ve birbirimize gülümseyerek baktık ve sonra ‘Eşcinselim’ dedim. Sonrası kahkaha krizi, gülmekten ölmüştük.

Artık birbirimizin aile tatillerine gidiyoruz

Bir üniversite araştırma gezisine çıkmıştı, geri döndüğünde bana yeni bir karar aldığını söyledi.

Son zamanlarda kimseyle aramız iyi değildi.. Şahsen, eğilimli hissetmedim. Ian’laşıyormuşum gibi hissettim. Cinsiyet tercihim yok ve arkadaşlarım bunu biliyor. Ian her zaman bu konuyla ilgili belirsizdi.

En iyi arkadaşım ve ben platonik olmayan bir davranışa sahibiz. Ona, biz erkek arkadaş mıyız diye nasıl sormalıyım?

Diğer Reddit kullanıcıları, çok benzer bir deneyim yaşayan bir kızın da dahil olduğu önemli tavsiyeler verdiler.

‘Merhaba, hikayen bana şu anki sevgilimle ilk yaşadığım zamanları hatırlatıyor. (ben bir kızım ve o benim ilkim.) Aslında tam olarak normal bir şekilde başladık, bir gün beraber uyurken, yanaklarını öptüğümde tam anlamıyla başlamış olduk. Ardından oda beni öptü ve o büyük soruyu sorduğunda ikimizde bu sorunun cevabının ‘evet’ olduğunu biliyorduk.’

‘Ona soru sormak için özel anı beklemenizi öneriyorum, ona karşı neler hissettiğinizi söyleyin. Hepsini ona anlat. Yazdıklarından kesinlikle onun da sana karşı aynı şekilde hissettiğini düşündüm.’

‘Yalnızken elini tut. Başını omzuna koyarsa, saçlarıyla oyna. Bu anları biraz daha derin ve daha uzun tutun.’

‘Yatakta sarılıyorsanız ve yukarıdakilerin hiçbiri reddedilmemişse, yüzünüz, omzundaki harika noktanın yolunu bulmalı … Cesur bir ruha sahip olun ve oraya bir öpücük bırakın.’

‘Ona nasıl hissettiğini söyle. Ne olursa olsun her zaman en iyi arkadaşın olacağına dair ona güvence ver.’

Siz cidden çok şekersiniz ve sizi kıskançlıktan yumruklamak istiyorum! İyi şanslar, sevimli küçük çift’

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

129 Paylaşımlar
Paylaş129
Tweetle
Paylaş
Pin