Eşcinsel Penguen Babaların Çocuklarının İsmi Konusunda Yardıma İhtiyacı Var

 Eşcinsel Penguen Babaların Çocuklarının İsmi Konusunda Yardıma İhtiyacı Var
Digiqole ad

Avustralya’nın ünlü pengueni sevgilileri Sphen ve Magic’in ikinci çocukları için bir isim bulmak için yardımınıza ihtiyacı var!

Sidney’deki Sea Life Akvaryumu’ndaki sevgili eşcinsel penguen çifti Sphen ve Magic ikinci bir civcivi yumurtadan çıkarttı.

PinkNews’e göre, ilk civcivleri Lara’yla yakaladıkları başarıdan sonra, Sphen ve Magic “artık akvaryumda heteroseksüel penguenler tarafından ihmal edilen yumurtaların ilk adresi” oldular.

İlk civcivlerini 2018’de hayvan bakıcıları çiftin bir kaya çatlatmaya çalıştıklarını fark ettiğinde aldılar. Şimdi, Sphen ve Magic ikinci yumurtalarını aldı! Penguen gözetmeni Kerrie Dixon, “Yavru civcivler artık ebeveynleri kadar büyük” dedi. “Ve isimlere ihtiyaçları var.”

Hayvanat bahçesi, yumurtadan yeni çıkan pengueni adlandırmak için bir yarışma başlattı!

“Penguen Farkındalık Günü’nü (20 Ocak’ta) kutlamanın ve sevimli kolonimizin vahşi meslektaşları için farkındalık yaratmada oynadığı rol ve hayatta kalmalarına yönelik tehditler konusunda farkındalık yaratmanın en iyi yolunun Sphen ve Magic hayranlarına çiftin ikinci civcivlerini isimlendirme şansı sunmak olduğunu düşündük.” diye devam etti.

Sydney Sea Life Akvaryumu,

“Yedi gentoo pengueninden oluşan kolonimizin hepsi büyüdü, sadece bir sorun var. Sphen and Magic’in bebeğinin doğum belgesinde bir isim eksik ve yardımınıza ihtiyacımız var! Dünyanın en ünlü gay penguen çiftinin civcivinin ismini vermek ve yavruyla tanışma şansını kazanmak için halka bir çağrı yapıyoruz.!

Seçtiğiniz ismi Sydney Sea Life’ın sosyal medya hesaplarında bulunan linke gönderebilirsiniz. Yarışma dünyanın her yerinden herkese açıktır, çünkü Sphen ve Magic söz konusu olduğunda sınırlar geçerli değildir.”

Yeni Güney Galler dışındaki kazananlar, ünlü aile ile özel bir Zoom görüşmesi için aranacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin