Eşcinsel Yönetmen Xavier Dolan ve Kit Harington Heyecanlandırdı!

 Eşcinsel Yönetmen Xavier Dolan ve Kit Harington Heyecanlandırdı!

CANNES, FRANCE – MAY 19: Actor Xavier Dolan poses at the “Laurence Anyways” Portrait Session during the 65th Annual Cannes Film Festival on May 19, 2012 in Cannes, France. (Photo by Ian Gavan/Getty Images)

Digiqole ad

Fransız eşcinsel yönetmen Xavier Dolan’ın yeni filmi “The Death and Life of John F. Donovan”dan ilk set görüntüleri yayınlandı.

Filmin kadrosunda kimler yok ki! Bella Thorne, Natalie Portman, Jessica Chastain, Kathy Bates, Kit Harington, Susan Sarandon, Thandie Newton, Sarah Gadon, Emily Hampshire ve Jacob Tremblay, Dolan’a bu filmde eşlik eden isimler.

Filmin konusu ise; Amerikan televizyon yıldızı John F. Donovan’ın (Kit Harington) ölümünden on yıl sonra, genç aktör Rupert (Ben Schnetzer), onunla paylaştığı yazışmaları ve bu mektupların hayatları üzerindeki etkisini hatırlatır. Filmde Donovan’ın annesini ise usta aktris Susan Sarandon canlandırıyor.

Bu zamana kadar çektiği her filmle adından sıkça söz ettiren genç yönetmen, kariyerinin ilk İngilizce filmi ile karşımızda olacak. Çekimleri devam eden filmin vizyona girme tarihi ise 2018.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin