Eşinin Terk Ederek Evsiz Bıraktığı 79 Yaşındaki Rahip, Model Sevgilisiyle Tekrar Barıştı

 Eşinin Terk Ederek Evsiz Bıraktığı 79 Yaşındaki Rahip, Model Sevgilisiyle Tekrar Barıştı
Digiqole ad

79 yaşındaki rahip ve onu daha genç, zengin birisi için terk eden (evini ve parasını aldıktan sonra) 24 yaşındaki eşini hatırlarsınız. Görünen o ki, tekrar barışıyorlar!

Haberlere göre Philip Clements ve model eşi Florian Marin, çok çirkin bir ayrılığın ardından tekrar birlikteler. Clements, Marin’le iletişimde kaldığını ve tekrar barışmayı planladıklarını söyledi.

Açıklama şu şekilde:

“Öğrendik. İkimizin de uyum sağlaması gerekti. Başkalarıyla birlikte olduğu dedikoduları vardı ama inkar etti. Eylül’ü ve Noel’i birlikte geçirmeyi planlıyoruz ve umuyorum ki oradan da devam eder. Ama hemen içine atlamayı düşünmüyoruz. O genç ve önünde planları var. Henüz öleceğimi düşünmüyorum, bu ihtiyar delikanlıda birkaç yıl daha var. Yürüyeceğine inanıyorum. Birlikte gülüyoruz, birbirimizin yanında çok rahatız, bu içimizden atmamız gereken bir dönemdi. O benim eşim. Güvende hissetmesini istiyorum. Şu an ona bırakacak çok bir şeyim yok çünkü evi sattım. Ama o para için burada değil. Fazla bir şeyim olmadığını biliyor.”

Peki ya Marin’in görüştüğü iddia edilen diğer erkek ne olacak?

Clements ilişkinin gerçek olduğuna bile inanmıyor ve hepsinin televizyon uydurması olduğunu düşünüyor. Clements, Jesus adındaki zengin Romanyalı’nın televizyon şirketi tarafından Marin’le tanıştırıldığını ve ikilinin Romanyalı bir realite şovu için birlikte çalıştığını söylüyor.

“Onu terk ettiğim için, bu erkekle buluşmasını sağladılar. Hikaye uyduruldu. Şimdi onunla değil, önceden onunla birlikteyse bile. Onunla birlikte olmadığına neredeyse eminim, uydurulmuştu.”

Belli ki Clements zararına bile olsa Marin’in her sözüne güvenmeye kararlı. Evini onun için satmış olmasına rağmen, vasiyetini her şeyi Marin’e bırakmak üzerine yazıyor.

“Gerçekçi olmam lazım. Ağustos’ta 80 yaşında olacağım ve onun güvende olduğunu görmek istiyorum. Bir şeylerimi bırakabileceğim tek kişi o. Kardeşlerimi çok sık görmüyorum ve onların ihtiyacı da yok. Her şey yolunda giderse, vasiyetimde yer alacak.”

Bu haberler çift geçen sene ayrıldıktan sonra geldi. Emekli olduktan ve evlendikten sonra Clements, Marin’in memleketi Romanya’ya taşınmıştı. Birlikte hayatları ‘sonsuza kadar mutlu’ değildi çünkü Marin geceleri saatlerce dışarı çıkıp clublara gidiyordu. Clements bu konuda Marin’le yüzleştiğinde de çift kavga ediyordu.

Clements bazı sağlık kontrolleri için ülkesi İngiltere’ye döndüğünde, Marin kendisine geri dönmemesini çünkü ilişkilerinin bittiğini söyledi. Daha kötü olansa Clements’in Romanya’daki evi almak için Kent’teki kendi evini satmasıydı. Clements yaşından dolayı evi Marin’in üstüne yapmıştı ve kendisi evsiz kalmıştı. 

Açıkçası ikisinin tekrar barıştığını duymaktan oldukça şaşkınız. Clements’e göz kulak olacak kimse yok mu?

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin