Ezra Miller: Arkadaşlarımla Yan Yana Gelip Mastürbasyon Yapıyoruz

 Ezra Miller: Arkadaşlarımla Yan Yana Gelip Mastürbasyon Yapıyoruz
Digiqole ad

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald yıldızı Ezra Miller, çok eşli bir birliktelik içinde olduğunu açıkladı ve detaylardan bahsetti. 

ABD’li kuir oyuncu, Playboy’a verdiği röportajda sevgililerine “polikül” (poli ve molekül kelimelerinin birleşmesinden oluşan bir kelime) dediğini berlitiyor. 

Miller’in kuir müzik grubu da var ve adı Sons of an Illustrious Father.

Fantastic Beasts’in yıldızı, tek eşliliği yaşamış olduğu bir kalp kırıklığından ötürü bıraktığını anlattı. 

“Kuir kişiler bulmaya çalışıyorum. Beni anlayan, benim anlayabileceğim… Şu an birlikte olduğum poliküllerimle tanıştığımız an birbirimizi çoktan tanıyor olduğumuzu anlamıştım.”

“Polikül grubuna katılmak için herkesin birbirini sevmesi gerekiyor. Birbirimizi seviyoruz ve olduğumuz gibi kabul ediyoruz.”

Miller ayrıca seks konusundaki deneyimlerinden de bahsetti. Genç oyuncu, bulduğu iç çamaşırlarının, Playboy dergilerinin ve Kama Sutra hakkında öğrendiklerinin kendisi için ilham verici olduğunu belirtti.

“Arkadaşlarımla yan yana gelip farklı şekillerde mastürbasyon yapardık.”

Miller ayrıca ilk seksi rüyasını dört yaşında gördüğünü de ekledi. Rüyasında ıslak bir mekanda cadı avında olduğunu anlatan Miller o anları “harika” diye niteliyor.

Miller kendini ne kadın ne de erkek olarak tanımlıyor. 

Daha önce The Hollywood Reporter’e röportaj vermiş olan oyuncu bir partnerde neler aradığına dair aşağıdaki detayları vermişti. 

“Horozlarım, tavuklarım için gözünü kırpmadan can verebilmeli. Erkeklik budur. Dövüşten, mücadeleden kaçmayacak birilerini arıyorum.”

Yakın zamanda gerçekleşen Comic-Con’a, Toadette kılığında gelen Miller, her Fantastic Beasts galasında da adından söz ettirecek kıyafet tercihleri yaptı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen galaya gösterişli bir elbise ile geldi. 

Twitter kullanıcıları Miller’ı “insan seks oyuncağı”na ve Doctor Who’dan fırlama karakterlere benzetti.

 İngiltere galasında ise ellerinde Harry Potter’ın ölümcül dövmesi olan “Avada Kedavra” yazılı şekilde ve kuğu kılığında gelmiş, dikenli saçları ve parlak makyajıyla tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin