fbpx   .  

Game of Thrones Yıldızının Kardeşi Trans Olarak Açıldı

“Mi hermana, mi corazón, nuestra Lux” diye yazdı aktör.

Pedro Pascal, namı diğer “The Mandalorian”, salı günü trans bir kadın olarak açılan 28 yaşındaki kız kardeşi Lux Pascal’a sevgi dolu mesajlar gönderdi.

“Star Wars” ve “Game of Thrones” yıldızı, derginin kapağını Instagram’da paylaştı ve destek mesajıyla “Mi hermana, mi corazón, nuestra Lux” yazdı.

 

İspanyolcadan çevirirsek “Kız kardeşim, kalbim, Lux’umuz” diye yazıyor.

https://www.instagram.com/p/CLGLoDxjZWL/?igshid=gwnxiqj31wrn

Hayranları, kız kardeşine verdiği desteği överek oyuncuyu Twitter’da trend yaptı ve bu da Lux’ın hikayesine daha fazla dikkat çekti.

Daha önce trans bir kadın olarak açılmadan önce kendini non-binary olarak tanımlayan Lux, dergide Temmuz ayında hormon tedavisi görmeye başladığını ve şu anda New York’ta Juilliard’da oyunculuk eğitimi aldığını söyledi.

Dergi, Lux’un Instagram’daki bir dizi alıntısını paylaştı. İspanyolcadan bir çeviride Lux, ailesinin desteğini yansıtarak,

“Ailemdeki herkes için geçişim çok doğal oldu. Neredeyse olmasını bekledikleri bir şey. “

Lux, erkek kardeşi hakkında,

“O bunun önemli bir parçası oldu. Kendisi aynı zamanda bir sanatçı ve rehber olmuştur. Kimliğimi oluşturan şeyleri bana ilk verenlerden biriydi. “

People’a göre, Lux FaceTime üzerinden kendisine açıldığında Pascal, “Mükemmel, bu inanılmaz” diyerek hemen destek gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.