Gardrop yerine sıradışı depolama alanları

 Gardrop yerine sıradışı depolama alanları
Digiqole ad

Gardrop yerine kullanabileceğin 5 farklı sıradışı giysi depolama alanı fikrine ne dersin?
Hani şu kocaman, 4 kapılı mı 5 kapılı mı olsun karar veremediğin, fiyatı da almış başını giden, hatta bir de takım düşünüyorsan inanılmaz fiyatlardan bahsedilen, aslında sadece yatıp kalkmaya ve giysilerini depolamaya yarayacak olan şu şey, ımmhh heh yatak odası takımı dedikleri şey, heh işte onlardan bahsediyorum.

Hiç gerek yoktur belki de onlara

Şimdi sana tam 5 adet sıradışı depolama alanı göstereceğim ve zihninde bir parmala olacak, acaba diyeceksin.

İşte gardrop yerine kullanabileceğin sıra dışı depolama alanları

1. Duvarı gardrop gibi hayal edip, iç dizaynı bu duvara dilediğin gibi tasarlayabilirsin. Bildiğin doğal gaz su boruları, ayrıca oldukça da eklektik bir stil kazanmış olan su borularını bu şekilde uygulayabilirsin. Buradan ilham alabilir ve kendi evin için deneyebilirsin.

clothing-display-42. Marangoza aynı boyutlarda tahta paneller kestirebilir, bu panelleri duvara monte edebilirsin. İkea dan alacaklarında zaten sana hazır kurulu gelmeyecek bu nedenle ne diyor siz türkler, kendin yapabilirsin.

clothing-display-2-537x10243. Kullanılmayan şu tamir merdivenini alıp bir güzel boyayabilirsin, sonra da duvara monte edebilir ve askılarını üzerine asabilirsin. Üstüne de buradaki gibi kutuları yerleştirebilir ve sonra da eserinle gurur duyabilirsin.

clothing-display-34. Marangoza gidip bir kaç tahta kestirdikten sonra demirciden de demir panelleri birleştirmesini isteyebilirsin. Sonra buradaki gibi enfes bir gardrop organize edebilirsin. Oldukça rustik görünüyor.

hm65. Bu en tatlı olanı, iki tane merdivenin arasına gelişi güzel monte edilmiş bir sopa ve üzerine askılar, altına da bir kaç raf kestirdin mi, çocuk odası için çok tatlı bir çözüm geliştirmiş olduğunun farkına varıp kendinle övünebilirsin.

clothing-display1Bu fikirleri sadece yatak odası ile değerlendirmek konusunda kendini sınırlama, koridora yada evin girişine portmanto ve ayakkabılık olarak da düşün. Ne diyorduk, TÜKETME, ÜRET!

Emin ol böyle daha çok mutlu olacaksın, unutma üreten insanlar mutlu insanlardır.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin