Gay Barlara Yalnız Gittiğinizde Eğlenebilmenizin 8 Yolu

 Gay Barlara Yalnız Gittiğinizde Eğlenebilmenizin 8 Yolu
Digiqole ad

Kuir bir arkadaş ekibiniz olmadıkça gay barlara giderken yalnız kalabilirsiniz veya yalnız gitmeyi siz de tercih ediyor olabilirsiniz. 

Gay barlara yalnız gitmenin çok daha eğlenceli olduğunu gösteren 8 şeyi paylaşıyoruz;

1- Heyecan verici bir şeyler giyin. Üzerinizdeki ilginç parçalar bir sohbet başlatmak için kullanılabilir. İnsanların ilgisini çeker, kıyafetinizle ilgili sorular sormaya gelir veeee ta da! Artık tanışmışsınızdır. “Küpene ba-yıl-dım! Nereden aldın?”

2- Drag barlar mükemmeldir. Bütün gece şovlar devam eder ve yalnız gittiğiniz için masada oturup durmanıza gerek kalmaz, eğlence ara vermeksizin devam eder.

3- Eğer maddi durumunuz el veriyorsa birilerine içki ısmarlayın. Birileriyle tanışmanın hızlı ve kolay bir yolu da birisine içki ısmarlamaktır. Sonrasında, içkinizi içerken birbirinizi tanıyabilirsiniz.

4- Eğer “Happy Hour”ları varsa, mekana happy hour zamanı gidin. Genelde insanlar o saatlerde tek olurlar ve birileriyle tanışmak daha da kolay hale gelir.

5- İnsanlar sana baktığında gülümse! İşin sırrı burada! Asık suratlı ve somurtkan biriyle kimse tanışıp konuşmak istemez. Bakışlarında davetkarlığını ve hoşgörülüğünü olabildiğince barındırman lazım ki insanlar tanışmaya gelecek cesareti bulabilsin.

6- Ellerini cebinden çıkar. Ellerin dışarıda ve gövden dik olsun. Dışarıdan bakıldığında olabildiğince yanaşılabilir durman gerekiyor. Ay soğuk olma abla! Selam Ayşe Hatun Önal snobluğu nasılsın!

7- Hafiften çakırkeyif olmayı ihmal etme. Kim ne derse desin, bütün insanlar bir kaç içkiden sonra daha rahat davranıyorlar. Ortamın keyfini çıkarmak için de biraz öyle olmak gerekiyor.

8- Bara gittiğinizde yüksek beklentileriniz olmasın. Birileriyle tanışamadığın geceleri başarısızlık olarak görme. Bazen de yalnız başına iki kadeh bir şeyler içip, ardından evin yolunu tutup, huzurlu bir uyku çekmek en iyisidir. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

72 Paylaşımlar
Paylaş72
Tweetle
Paylaş
Pin