fbpx   .  

Gay Kardeşleriyle Gurur Duyan 9 Ünlü!

Hepimiz biliyoruz ki, insanlar homofobik de olsalar çevresinde eşcinsel insanlarla haşır neşir olmaya başladıklarında bu önyargılarını tek tek kaybedip destekçi role bürünebiliyorlar. Eğer gerçekten homofobik bir arkadaşınız varsa ve bu konuda sıkıntılıysanız size tavsiyemiz şu; ona durumu düzgünce açıklayıp gerçeği söyleyin! Eğer sizi gerçekten seviyorsa kim olursanız olun başta buna alışması zor olacak bile olsa, ilişkiniz bozulmadan -hatta belki de daha da güçlenerek- devam edecektir.

Peki arkadaşınız değil de, daha da yakınınızdan birileri eşcinsel olduğunu söyleseydi? Ya da senaryonun ana karakteri siz olsaydınız? Aynı kolaylıkla abi veya ablanıza açılabilir miydiniz?

 

Gelin ünlüler dünyasında bunu yapabilmiş, ve dünyanın en tatlı kardeşleri olmaya devam etmiş kişilere bi göz atalım! İşte karşınızda eşcinsel kardeşi olan ünlülerimiz.

 

1 – Madonna

Madonna’nın kardeşi, Christopher Ciccone, açık bir gay. Madonna onu daha öncesinde “Lucky Star” klibinde dahi oynatmıştı. Belki de Madonna’nın bu önemli LGBT desteği kardeşinin sevgisiyle başlamıştır, ne dersiniz?

2 – Chris Evans

hotter-brothers-evans-chris-scott

Chris Evans’ın kardeşi Scott Evans da açık bir gay. Kendisi daha önce One Life to Live‘de rol almıştı. Chris kardeşi ve bir çok LGBT bireye şu sözleriyle destek oluyor “Bundan 10 yıl sonra, bu konuyu bir sorun haline getirdiğimiz için hepimiz utanç duyacağız.”

3 – Ariana Grande

Ariana-red-hair-hugging-frankie-grande

Kendisini Big Brother’ın 16. Sezonunda izlemiş olduğumuz Frankie Grande ise ünlü pop yıldızının kardeşi!

4 – Anne Hathaway

(Sırasıyla Michael Hathaway, Anne Hathaway ve  Adam Shulman)

Bir diğer ünlümüz ise Michael Hathaway’in kardeşi ve The Les Miserables’ın yıldızı Anne Hathaway!  Kendisi sırf eşcinselliğe yaklaşımı yüzünden katolik kilisesini “Kardeşi desteklemeyen bir dini destekleyemem” sözleriyle terk etmiştir.

5 – Adam Levine

Adam-Michael-Levine

The Voice Amerika’nın en seksi jüri üyesi Adam ise her fırsat bulduğunda American Idol yarışmasının eşcinsel yarışmacılarının bu durumu gizlemelerini istemesiyle eleştiriyor. Kardeşi Michael ise en az Adam kadar tatlı birine benziyor, ne dersiniz? 🙂

6 – Ryan Kwanten

article-2284313-184872BF000005DC-191_638x913

True Blood dizisinin sevilen yıldızı Ryan’ın erkek kardeşi Llyod da açık bir eşcinsel! Ve kardeşi hakkında şöyle diyor “Bana açıldığında yanlış hatırlamıyorsam daha 18’indeydi, ve inanın bana o gün onun hayatını değiştirdi. Artık daha rahat ve daha mutluydu.

7 –  Colton Haynes

 

coltonmain-1452097149

Teen Wolf ve Arrow dizileriyle ününe ün katan yıldızımızın kardeşi daha yeni evlendi! Kendisi kendi sosyal medya hesaplarından kardeşinin artık evlenebiliyor olmasına duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirmişti “Ailemde tanıdığım herkesten çok daha uzun bir süredir beraberler, artık sonunda evlenmekte özgürler! #LoveWins

8 – Carver İkizleri

max-et-charlie-carver-pour-un-photoshoot

Desperate Housewives’tan Teen Wolf’a oyunculukta bile ayrılmak bilmeyen Carver ikizlerinin birbirine ne kadar bağlı olduğunu zaten hepimiz biliyoruz. Aynı şekilde Charlie herkese eşcinsel olduğunu açıklarken de Max “Love you always” tweetiyle desteğini bir kez daha göstermişti.

Ve de BONUS;  SEN!

finger-750x350

Evet sen! Bu listede yer almak için Madonna ya da Anna Hathaway kadar ünlü olman gerekmiyor! Eğer eşcinselsen, tüm cesaretinle; eğer heteroseksüelsen de bütün tabuları yıkıp bizi takip ediyor olmanla GMag ailesi olarak bizim kalbimizi çoktan kazandın! Ve sen de en az bu listedeki insanlar kadar değerlisin! Teşekkür ederiz güzel insan ! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.