Gay Tanışma Uygulamalarında Karşılaşabileceğiniz Birbirinden Beter 10 Erkek Tipi

 Gay Tanışma Uygulamalarında Karşılaşabileceğiniz Birbirinden Beter 10 Erkek Tipi
Digiqole ad

Grindr, Hornet… Tüm eşcinsel erkeklerin bu uygulamalardan hem çok çektiğini hem de onlarsız yapamadığını çok iyi biliyoruz. Tam herifin teki size homofobik, ırkçı, kadın düşmanı vs bir laf etti diye uygulamayı silmeye yeltenirsiniz, derken birden karşınıza mükemmel biri çıkar ve harika anlar yaşarsınız. Bizden sizin için çok aşina olduğunuz ve onlarsız yapamadığınız bu uygulamalarda karşınıza çıkabilecek 10 erkek tipini derledik.

 1. Erkeklik Delisi Tip

“Kadınlar yazmasın. Yalnızca gerçek erkekler. Erkek gibi erkekler yazsın.”

Tamam anlıyoruz. Belli ki bilinçaltında içselleştirilmiş bir homofobi yatıyor. Şimdi sakin ol ve içindeki o bastırılmış negatif hisleri lütfen eşcinsel topluluğundaki diğer bireylerden uzak tut hayatım.

 1. Irkçı Tip

“Asyalı olmaz. Latin olmaz. Siyahi olmaz. Arap da olmasın. Üzgünüm, tercih meselesi.”

Bu tercih meselesi falan değil. Tamam belki kendi ırkından olanları daha çok beğeniyor olabilirsin. Bunu anlarım. Ama bir şeye koca harflerle “HAYIR” deyip ırkçı hakaretler kullanmak nedir? Kusura bakma ama sen kocaman bir ırkçısın.

 1. Fiziksel Özelliklere Takmış Tip

Şu genel güzellik/yakışıklılık algısına uyan tipleri bilirsiniz. Hani şu Batı tipi güzellik algısına uyan, bu yüzden de kendisini bulunmaz Hint kumaşı sananlar. Kendilerine mesaj atabilmeniz için en az onlar kadar yakışıklı olmanız gerektiğini düşünürler. Ya siz kendinizi ne sanıyorsunuz cidden?

 1. “Et Ete Değecek” Mottosunu Benimsemiş Tip

Tamam bunu da anlıyoruz. Prezervatif olmadan sevişmek güzel bir his. Cidden çok güzel. Ama şimdi son derece seksi bir adamı sırf prezervatif takmak istiyor diye gerçekten geri mi çevireceksin yani? Prezervatif sinir bozucu bir şey gibi görünebilir, ama aslında öyle değil. Güvenli seks için mutlaka onları kullanmalısınız.

 1. Sadece Sohbet Arayan Tip

Pardon ama hızlı ve rastgele seks yapabilme imkânı sunmasıyla meşhur bir uygulamadasın tatlım. Yani birincisi, sadece muhabbet için gelmiş olman biraz tuhaf. İkincisi, biri senden sohbetten fazlasını isterse sakın çirkefleşme, sadece muhabbet ayağına yatıp dehşete düşmüş pozu da kesme. Uygulamayı kullanmadan önce açıp hakkında yazanlara bir bak istersen.

 1. Sürekli Selam Verip Ötesine Geçmeyen Tip

Tamam tatlısın. Seninle olmak da istiyorum. Selamına karşılık veriyorum. E sonra neden susuyorsun ki? Bir de üstüne 72 saat sonra gelip tekrar selam veriyorsun. Deli mi ne?

 1. Tuhaf Biçimde Aniden Aşırı Bağlanan Tip

Daha görüşmedik bile ve sen durmadan ne kadar hoş göründüğümü ve beni ne kadar istediğini söylüyorsun. İlk sekiz mesajına cevap vermediysem belli ki dokuzuncuya da vermeyeceğim. Jeton köşeli galiba. Daha doğru düzgün konuşmadığın hatta yüz yüze görüşmediğin birinin bu kadar üstüne düşmek biraz tuhaf doğrusu.

 1. Güvenilmez Tip

Bu tip insanı deli eder. Tamamen hazırsınızdır. Uyarılmış bir şekilde öylece bekliyorsunuzdur. Heyecan doruktadır. Size yoldayım der. Sonra ses seda yok.

“Neredesin?” diye mesaj atarsınız, cevap yok. E ne oldu şimdi? Benim yerime yine hangi seksi erkeği buldun da gittin insafsız?

 1. Bağımlı Tip

Sırf bu tip alışkanlıkları var diye topluluğumuzun üyelerini ayıplamak asla bizim haddimize değil. Belli ki bu ciddi bir bağımlılık durumu. Ancak bilirsiniz, mutlaka “Patlayalım mı?” gibi mesajlar atan bir tipe rastlarsınız ve içiniz buruklaşır.

 1. “Yalnızca Ciddi İlişki” Arayan Tip

Tamam hepimiz zaman zaman bu uygulamaları silmek istemişizdir. Ama sonuçta yalnızca eğlenmek için kullanıyoruz bu uygulamayı. Grindr’da birinin size seks için mesaj atması sizi şaşırtmasın. Profilinizde “Yalnızca Ciddi İlişki” yazması hiç önemli değil. Bu uygulama seksten ibaret. Eğer bir ilişki arıyorsanız başka uygulamalar kullanın. Tinder bile bu gibi randevular için daha uygun. Lütfen eşcinsel insanların seks yapmak için amacı seks olan bir uygulama kullanıyor olmasına bu kadar şaşırmayın.

Öneriler

1 Comment

  Avatar
 • Her şeyi yine sex ile sınırlı tuttuğunuz yazılardan biri. Herkes sex delisi değil lütfen buna bir son verin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin