Oğlunun Gay Olduğunu Çözen Baba: “İntihar Etmeyi Düşündüm”

 Oğlunun Gay Olduğunu Çözen Baba: “İntihar Etmeyi Düşündüm”
Digiqole ad

Ünlü YouTuber Riyadh’ın babası oğlunun gay olduğunu anladığında intihar etmeyi düşündüğünü, ailecek çektikleri duygusal bir videoda açıkladı.

Riyadh Khalaf’ı “Oğlunun Grindr Mesajlarını Okuyan Anne” ve “Babam İnternet Ağzını Öğreniyor” gibi videolardan tanıyoruz. Khalaf yayınladığı yeni videoda ebeveynleriyle oturuyor ve açılma deneyimlerini paylaşıyor. Videodan öğreniyoruz ki anne ve baba bu duruma tamamen farklı tepkiler vermiş.

Anne Lorraine -ki kendisi Dublin’den gelen bir Katolik- Riyadh’ın yönelimini internet geçmişindeki bir ‘Gay Sitesi’nden anlamış:

“Şok oldum! Kafamdaki ‘Belki gaydir’ diyen düşünce onaylanmış oldu. Oturma odasına gidip göz yaşlarımı temizledikten sonra Riyadh’a bana söylemek istediği bir şey olup olmadığını sordum ve ne olursa olsun onu sevdiğimi söyledim.”

Riyadh tam bu noktada annesine açılmış. Babasına açılması için 9 ay daha geçmesi gerekmiş ve videoda bu süre içinde babasıyla aralarındaki mesafenin gitgide açıldığını itiraf ediyor.

Riyadh’ın annesi oğlunu babasına da açılması için sıkıştırıyormuş ama Riyadh “O kelimeleri söyleyemediğini” belirtiyor. Bunun yerine o da bir okul kitabını almış ve kelimeleri yazmış.

Videoda deneyimlerini paylaşan baba bu anı şöyle açıklıyor: “Okudum ve içimden ‘Gerçekten mi? Bu olamaz” dedim. Oldukça kafa karıştırıcı anlardı. Şimdi o zamanı düşünüyorum da… tam bir dramaydı.” 

Duygusallaşan baba şunları da sözlerine ekledi: “Çocuklarını seven her anne ve baba onların yanında olmalı çünkü daha sonra sizin yanınızda olacak tek kişiler çocuklarınız.”

Büyük bir kucaklaşmadan sonra baba, bu durumdan dolayı kendinden geçtiğini ve intihar etmeyi düşündüğünü açıklıyor:

“Gece üç, dört gibi kalktım ve kendimi öldürmek için hap aramaya koyuldum. O kadar aptalmışım ki.”

Bu açıklamadan sonra anne ve oğul onu avutuyorlar ve baba işte tam da bu yüzden aptallık ettiğini itiraf ediyor.

“Daha öncesinde düşündüğünü biliyordum ama böyle şeyler düşündüğünü değil” diyen Riyadh sonrasnda babasını dünyanın en iyi babası ilan ediyor.

Riyadh videoyu “Bu ikisi kadar çark eden bir ilişki görmedim. Her şey hakkında konuşuyoruz, hatta biraz fazla bile konuşuyoruz. Benimle gay gece kulüplerine ve Onur Yürüyüşlerine bile geliyorlar.” diyerek bitiriyor

Videonun tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin