fbpx   .  

Gay’lerin Aşkı Büyük Olur!

“Aşk, topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak. Aşk acısı taşımayan yürek ya deliye aittir ya da ölüye…”

Mevlana’nın şahane sözlerini hatırladınız mı? Hayatlarında en az bir kez aşık olanların kanına işlemiştir bu satırlar.

Peki aşkın rengi pembe midir, mavi mi yoksa mor mu? Hayır, aşk tek renk olamayacak kadar mühimdir, rengarenktir!

 

Şekilden şekle, halden hale girmektir. Bir gün uçurumda bir gün bulutlarda hissetmektir.

Nasıl ki ruhun cinsiyeti yoksa aşkın da yoktur. O yüzden gay’lerin aşkı büyük olur!

 

Ya kıyametler kopacak

Ya da dünya batacak!

Astrolojide erkeğin kadına aşkından bahsedenlerden sıkılmadınız mı? Neden kimse gay’lerin aşkından bahsetmiyor! Uranüsyen aşklardır LGBTİ’lerin yaşadıkları. Çok tutkulu, çok sarsıcı ve çok derin. LGBTİ’lerin çoğunun haritasında Uranüs aktiftir, birçok farklı kombinasyonlarla. Bazen Güneş Uranüs 120’likleri görünür, bazen ay Uranüs etkileşimi, bazen Venüs retroları ve bazen de kavuşumlar. Binlerce cinsel yönelim kombinasyonu vardır.

Her gezegen belli bir yörüngede dönerken Uranüs farklı yörüngede döner, içinden nasıl gelirse!

İşte o çılgın gezegen Uranüs içimizdeki volkan gibidir. Bir kadının vücudunu en iyi kim anlar?  Dişi bir ruh… Bir erkeğin tenine en hissederek kim dokunabilir, eril bir enerji… Çünkü kendi biyolojilerini bilirler, ruhlarını okurlar.

İşte o yüzden gay’lerin aşkı büyük olur. Büyük kavgalar, büyük tutkular ve sarsıcı ayrılıklar Uranüs’ün halt etmesidir hep astroloji haritalarında.

Ama o Uranüs, bizi değişime ve dönüşmeye iter. Dönüştükçe özgürleşiriz.

Dönüştükçe kendimizi buluruz.

Ve bazen bir kadına, bazen bir erkeğe bazen her iki ruha da aşık olabiliriz.

Balık burcu erkeği Yengeç burcu erkeğinin dokunuşuna tav olurken, Aslan kadını Yay kadınının gülüşüne aşık olur. Ya da İkizler burcu bir trans birey bir Koç erkeğine ömrünü adayabilir.

Önemli olan gözlerine baktığında ruhuna işleyen bir bedene bırakabilmek kollarını… Güvenle ve tutkuyla…  Dilerim, kanınıza ruhunuza işleyen aşkınızla geçirin Sevgililer Günü’nü… Yalnızsanız da gelin ‘Access bars’ metoduyla olumlama yapalım!

Kıymet bilen gelsin ve de öyle oldu! Aşk oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.