Etkinlik Moda

Geçtiğimiz On Yıldan En Coachella Kıyafetler

GMag
Yazar: GMag

Yılın o zamanı tekrar geldi! Instagram’da takip ettiğimiz tüm o festivallere giden insanlar direkt Coachella olarak da bilinen Coachella Vadisi Müzik ve Sanat Festivali için California’ya gidiyor. 

Bu senenin as’ları arasında popüler festivalin her iki haftasonunda da performans gösterecek olan The Weeknd, Beyoncé ve Eminem var. Ancak hepimiz Coachella’nın yıllar önce müzik hakkında olmayı bıraktığını biliyoruz. Bu günlerde görünen o ki festival, insanların giydikleri ve giymedikleri kıyafetlerle fotoğraf çekildiği bir yere dönüştü.

Eğer herhangi bir Coachella tarzı sokak fotoğrafları gördüyseniz biliyorsunuz ki her yıl ortaya çıkan belli şeyler var. Örneğin, çiçekten taçlar resmen festivalle eş anlamlı hale geldi aynı tüyler ve tutturulan, püsküllü, süslenmiş her şey gibi. Coachella’ya katılanlar arasında vücut takımları ve bikiniler de popüler. Işıkla parlayan taytlar, pelerinler, tüylü botlar, yüz boyaları ve neon peruklar da her yerde görülebiliyor. Tabii ki kıyafet hariç her şeyi üstüne takıştıran bir sürü insan da oluyor.

Gerçekten, her şey oluyor.

Geçtiğimiz on yılda görülen en tipik Coachella kıyafetlerini sizler için derledik:

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

 

Yorum Yaz

0 Paylaşımlar
+1
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin