Haberler Moda

Gucci, Yeni Kampanyası İçin Nuh’un Gemisini Yeniden İnşa Etti!

GMag
Yazar: GMag

Mayıs’taki Gucci Cruise 2019 şovunu hatırlıyormusunuz? Romen bir mezarlıkta olmuştu ve modeller ateşle süslenmiş bir podyumda yürüyordu. Mükemmel! Şimdi markanın yaratıcı direktörü Alessandro Michele aynı derecede çarpıcı bir kampanya başlattı.

#GucciGothic kampanyası için Michele bizi binlerce yıl öncesine götürüyor ve Nuh’un gemisinden ilham alınmış görsellerle buluşturuyor. Birçok hayvanın da bulunduğu kısa film Michele’in uzun zamandır beraber çalıştığı Glen Luchford tarafından çekildi.

Kısa filmde Gucci marka kıyafetler ve aksesuarlar giyen bir topluluğun kırsal bir alanda vahşi hayvanlarla uyum içinde yaşadığı görülüyor. Yakın zamanda sel olacağını biliyorlar ve tahta gemiye binip güvende kalıyorlar. Luchford’un çektiği görüntüler selden önceki toplumu daha detaylı bir şekilde gösteriyor. Çiftlik hayvanlarının yanı sıra kaplanlar, filler ve geyiklerle beraber görülen modeller baştan aşağı harika kıyafetler giymişler.

Michele’in Fransa’da yaptığı 3 parçadan oluşan gösterimlerden sonuncusunu Paris’te 24 Eylül’de SS19 koleksiyonuyla yaptı.

 

 

Yorum Yaz

10 Paylaşımlar
+1
Paylaş10
Tweetle
Paylaş
Pin