Güney Afrika Şirketi Temizlik İçin Çıplak Erkekler Teklif Ediyor

 Güney Afrika Şirketi Temizlik İçin Çıplak Erkekler Teklif Ediyor
Digiqole ad

Cape Town merkezli bir Güney Afrika şirketi, müşterilerine çıplak temizlikçi aramaları çağrısında buluyor. Bu saat başına 30 €’ya mal olacak, ancak hiç bir şey yapmazken böyle bir hizmetin  keyfi paha biçilemez.

20 yaşındaki genç (temizlikçi) Michael, çıplaklık konusunda bir sorunun olmadığını, öte yandan müşterilerinin isteklerini anlamakta zorluk çektiğini söyledi.

“Birileri ev işini çıplak yapmam için bana para verecek, bence çok aptalca ama yine de ilginç.”

Adsız

Şirketin sahibi Jean, bunun ilginç bir etkinlik olabileceğini düşündü. Bununla birlikte, başlangıçta şirketinin seks hizmeti sağlamadığını belirtti; ‘Her şey temizlik, yemek pişirme ile ilgili.’

Liberal anlayışıyla bilinen Cape Town sakinleri, bu çıplak temizlikçiler hakkında oldukça olumlu görüşlere sahip. Bir kadın, bütün gün çalıştığı ve onlardan tam olarak yararlanamadığı için bu tür hizmetleri kullanmak istemediğini söylüyor. Bir diğeri “ev işlerinin  daha ilginç olmasını sağladı” diyor. Bununla birlikte, kentin ülkenin geri kalanından daha liberal olduğunun farkına varan bir adam, bunu bu tür bir hizmetle “başka bir boyuta ulaşıyoruz” diyor.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin