İzleyin: Güreşçi Bowens İlişkisi Hakkında Konuştu: ‘Onu Görür Görmez..

 İzleyin: Güreşçi Bowens İlişkisi Hakkında Konuştu: ‘Onu Görür Görmez..
Digiqole ad

Profesyonel güreşçi Anthony Bowens ve YouTuber Michael Pavano nasıl tanıştıklarını açıkladı ve inanın bize, durum biraz karışık.

Anthony Bowens geçtiğimiz yıl YouTuber sevgilisi Michael Pavano ile birlikte biseksüel olduğunu açıkladığı bir video yayınlamıştı.

İkili o günden beri ilişkilerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ise çift yeni bir YouTube videosu ile hayranlarının merak ettikleri soruları cevapladı ve bu hiç de kolay olmadı.

“O zamanlar cinsel yönelimimi gizliyordum ve Instagram’da gezinirken birden onun profiline rastladım,” diye anlatıyor Bowens.

Ardından Pavano’ya mesaj atmaya karar vermek için büyük bir mücadele vermiş ve sonunda mesajı gönderdiğinde ise Pavano’nun sürekli ayrılıp barıştığı biriyle ilişkisinin olduğunu öğrenmiş.

%CODE1%

Pavano şöyle açıklıyor: “Son ayrılığımızdan sonra ilişkimizi resmen bitirme kararı aldık. O esnada da Bowens karşıma çıktı ve onu görür görmez ondan etkilendim. ‘Vay be’ dedim içimden.”

“Yeniden barışır barışmaz o zamanki eski sevgilime Bowens’tan çok hoşlandığımı bile söyledim.”

Ancak Pavano’nun o zamanki sevgilisi bu işten pek hoşlanmamış olacak ki Bowens’a şöyle bir mesaj göndermiş: “Ona bir daha mesaj atmazsan sevinirim.”

Bunun üzerine Bowens hem Michael’ı hem de sevgilisini silmiş ve üç ay kadar ondan hiç haber almamış. Ta ki bir gün Michael ona arkadaşlık isteği gönderene kadar…

Bir süre internet üzerinden konuşup Pavano’nun doğum gününden bir gün önce bir barda buluştuktan sonra ikili “aniden bağlanmış.” Plajda geçirdikleri ikinci bir randevudan sonra ise ikili düşündüklerinden de fazla ortak yanlarının olduğunu anlamış.

“O gün anladım ki birlikte olmak istediğim adam oydu. O çok içten, çok eğlenceli, her konuda pozitif biri.”

Bu tatlı mı tatlı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin