fbpx   .  

Ünlü Çift Aşklarını Paylaştı ‘Seni Seviyorum Dedi, Sonra Tekrar Söyledi Ağlıyordu..’

Serbest kayakçı Gus Kenworthy ve aktör Matthew Wilkas aşklarını paylaştılar

gus4

Gus Kenworthy ve aktör Matthew Wilkas, dışarı çıkma ve ilişkilerinin güzelliğini açık bir şekilde yaşama konusunda harekete geçti.

OUT ile konuşan çift, nasıl bir araya geldiklerini ve Kenworthy’nin Wilkas’la olan ilişkisini açıklayarak, nasıl açıldıklarından bahsettiler.

 

gus3

 

Olimpiyat serbest kayakçı ‘Ona Instagram’dan uzun bir mesaj yazdım.’ dedi.

‘Dedim ki, ‘Hey, bence gerçekten komiksin ve çok tatlı görünüyorsun. Instagram’da seni izlemekten keyif alıyorum, bir kahve ya da bir şeyler içmek istersen görüşelim’ 

Wilkas kahve buluşmasını kabul etti, ancak yeni bir ayrılık yaşamıştı, bu nedenle bir yıl gibi bir süre bir araya gelemediler.

Kenworthy’nin doğum gününde, bir akşam yemeğinde buluştuklarında durumlar değişti.

Kenworthy şunları söyledi, ‘Konuşma gerçekten güzel geçti, akşam yemeğinden sonra beni otele bıraktı ve yola çıktı’

‘Gece boyunca birbirimize mesaj gönderdik ve ertesi gün otele geri geldi. Aslında annemle beraberdim, ama Matt dışarıda dolaşıyordu, belkide ilk kez birbirimize o zaman bağlandık.’

Aylar sonra Wilkas, Connecticut’ta sevdiği biri olduğunu itiraf etti. Kenworthy, Wilkas’a bir sürpriz yapıp ziyaret etti.

Wilkas, ‘Öpüşürken kanepedeydik ve uzun zamandır söyleyeceğim, söylemek istediğim kelimelerin üzerinde duruyordum, o an hissettim ve dedim ki, ‘Söylemek istediğim bir şey var, ancak gerçekten korkuyorum’ Wilkas, daha sonra ağlamaya başladığını söyledi.

Kenworthy ise o anları şöyle anlattı, ‘Kalp atışını ve enerjisini hissettim. Bir şey söylemek istiyorum, fakat korkuyorum ‘dedi. Sonra bir anda  seni seviyorum.’ dedi. ‘Sonra tekrar söyledi ve ağlıyordu. Ben de ağlıyordum. Gerçekten çok tatlıydı.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.