fbpx   .  

Hande Yener: “Söyle Sebastian”

Hem aranjör hem de müzik yapımcısı olan Volga Tamöz‘ün 2 CD’den oluşan, bol şarkıcı destekli albümü No.2‘nin ilk müzik videosu Hande Yener’in söylediği Sebastian adındaki şarkıya geldi.

Bu oldukça eğlenceli şarkının söz ve müziği, bundan önce Demet Akalın ve Ebru Gündeş ile yaptığı çalışmalarla tanınan Ersay Üner‘e ait.

 

Şarkının klibi ise Gülşen Aybaba’nın yönetmenliğinde Adile Sultan Sarayı‘nda gerçekleşti. Klipte kendisine 15 kişilik dansçı grubunun eşlik ettiği Yener, Ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya‘nın kendisine özel tasarladığı Barok dönemine ait fetiş temalı 5 ayrı kostüm ile kameraların karşısında yer aldı. Oldukça pahalı prodüksiyonu ile tüm dikkatleri üstüne toplayan “Sebastian” klibinde Hakan Akkaya imzalı kostümlerin yanı sıra pırlanta ve hepsi birbirinden değerli taşlarla tasarlanmış önümüzdeki aylarda dünyada pek çok ülkede tanıtılacak Karun Kıraç imzalı mücevher takılar da ilk defa Yener ile görücüye çıktı.

5.000.000 dolar ederi bulunan takılara özel güvenlik önlemleri alınmış olması ve birçok koruma tarafından gözetim altında olmasıysa dikkat çekiciydi.

Sebastian klibi için Hande Yener için Berksan, Volga Tamöz, Mert Ekren ve oğlu Çağın birlikte kamera karşısına geçerken tamamı ile bir yıldızlar geçidi gerçekleşti. Klipte kullanılan el yapımı aksesuar Ebru Pırıl‘ın isteği üzerine Sebastian klibine özel Singapur’dan getirildi.

Poll Production imzasıyla yayınlanan Volga Tamöz No:2 adındaki albümde Murat Dalkılıç, Atiye, Nükhet Duru, İzel, Emre Altuğ, Berksan ve Keremcem gibi pek çok şarkıcı bulunuyor.

İşte bu şarkının sözleri :

Beni terk ediyormuş, ne kadar da üzüldüm!
Yakıyormuş gemileri birileri duyduğumda ne güldün (hahaha)
Kaçıyormuşum ondan çok uzakmışım!
Değişmişim, olabilirmiş bende haklıymışım (hahaha)

Söyle ona Sebastian
Ağzımı açtırmasın
Kalbini kırdırmasın akşam akşam

Eğer bir derdi varsa
Gelsin burda konuşsun
Öyle atıp tutmasın arkamdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.