Harry Styles Biseksüel Olduğunu Açıklamış Olabilir!

 Harry Styles Biseksüel Olduğunu Açıklamış Olabilir!
Digiqole ad

Harry Styles’ın yeni şarkısında biseksüel olduğunu açıklamış gibi olması hayranlarından yoğun bir ilgi yağmuru olmasına sebep oldu. Eski One Direction üyesi şarkıcı önceden cinselliği hakkında konuşmuş ve kendini etiketleme ihtiyacı duymadığını söylemişti.

“Benim için garip. Herkes sadece kim olmak istiyorsa o olmalı.”

Yıldız şarkıcı şimdi cinselliğini daha açık tanımlamış gibi görünüyor. Yeni şarkısı ‘Medicine’deki sözler hayranlarının heyecanla kendisini bir bi ikonu olarak selamlamaya başlamasına sebep oldu.

“Kızlar ve erkekler burada, onlarla takılıyorum ve bununla sorunum yok. Aşağı iniyorum, hoşuma gittiğini farkettim ve uyurken tadını rüyamda göreceğim.”

Styles uzun zamandır LGBT haklarını savunuyor. Şarkıcı, geçtiğimiz seneki solo turnesinde mikrofonuna gökkuşağı bayrağı ile şarkılarını söyledi. Hayranlar, yıldız Late Late Show sunucusu James Corden’la Carpool Karaoke’nin özel bir bölümünde öpüştüğünde mutluluktan havalara uçmuştu ancak o videoya olan tepki bunun yanında ufak kaldı.

Amerika’nın sevgilisi olimpik buz patenci Adam Rippon “ve öylece, tenim temiz, görüşüm düzeldi aniden biseksüel oldum” tweetiyle olayı kutladı.

Başka hayranlar şunları yazdı:

“Bir süredir yoktum ama medicine’in bir biseksüel marşı olduğunu ve tek bir erkeği, Harry Styles’ı sevdiğimi söylemek için döndüm”

“Harry Styles bi’ymiş, 14 yaşındaki ben sonunda rahatlayabilir”

“Harry Styles, istediğimiz ve hak ettiğimiz bi ikonu.”

“Harry Styles demin biseksüel olduğunu açıkladı resmen yaşlar içindeyim yerdeyim kim olduğunu paylaşmak konusunda sorunu olmadığına çok mutluyum”

“Güncelleme: Harry Styles’ın şarkısı Medicine bir biseksüel marşı. Tekrar ediyorum biseksüel marşı. Onaylandı. Sonsuza kadar şok olacağım”

“Harry Styles biseksüellere hak ettikleri temsili veriyor”

“Harry Styles bir bi ikonu ve buna katılmayan herkesle savaşırım”

‘Sir Isaac Newton yer çekimi kanununu keşfettiğinde 23 yaşındaydı’ yazan bir tweeti alıntılayarak:

“Harry Styles biseksüel marşı Medicine’i yazdığında 23 yaşındaydı.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

47 Paylaşımlar
Paylaş47
Tweetle
Paylaş
Pin