Harry Styles LGBT Topluluğu için Gökkuşağı Desenli Ayakkabılarını Bağışladı

 Harry Styles LGBT Topluluğu için Gökkuşağı Desenli Ayakkabılarını Bağışladı
Digiqole ad

Harry Styles, Russell Tovey ve daha bir çok ismin bağışları sayesinde düzenlenecek olan çekiliş, önümüzdeki Cumartesi günü Londra Onur etkinliğinden hemen önce gerçekleşecek.

Harry Styles bir çift gökkuşağı desenli ayakkabısını, LGBT mental sağlığı için çalışan London Friend’e bağışladı.

One Direction’un eski üyesi bağışlamış olduğu ayakkabıları, İkinci Dünya Savaşını anlatan ve Alex rolünü canlandırmış olduğu Christopher Nolan imzalı ‘Dunkirk’ filminin basın turunda giymişti.

Ayakkabılar, önümüzdeki Cumartesi gerçekleşecek etkinlikte satılmak üzere Birleşik Krallığın en eski LGBT hayır kurumu olan London Friend’e bağışlandı.

Fantastic Man dergisi ve giyim markası Blouse tarafından organize edilen çekiliş, Onur yürüyüşü başlamadan kısa bir zaman önce Neptune adlı restoranda düzenlenecek.

Çekilişte kazanılabilecek diğer ödüllerin arasında Years & Years ile tanışma fırsatı, Russell Tovey tarafından bağışlanmış ürünler ve yazar Alan Hollinghurst’ın imzalı kitapları da olmak üzere daha bir çok ödül bulunuyor.

Russell Tovey

Styles, daha önce O2 Arena’da da ‘Sweet Creature’ performansı esnasında gökkuşağı bayraklarını sallamış ve topluluğa olan desteğini göstermişti.

Etkinliğe katılım bilet ile olacak ve her biletin 10 Euro’su doğrudan London Friend’e gidecek. Fiyatlar 35 Euro ile 40 Euro arasında değişiyor.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

10 Paylaşımlar
Paylaş10
Tweetle
Paylaş
Pin