fbpx   .  

Harry Styles’ın Biseksüel Bir Polisi Canlandıracağı Yeni Filminden İlk Kareler Geldi

Harry Styles’ın ilk kuir rolünü canlandırdığını görmeye kimler hazır?

Prodüksiyonu geçtiğimiz yaz resmi olarak tamamlanan ve 2022’de çıkacak olan Michael Grandage ve Greg Berlanti’nin kuir romantik draması My Policeman, son birkaç yılın en çok beklenen LGBTİ+ filmlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Altın Küre kazananı ve The Crown yıldızı Emma Corrin ile Grammy ödüllü süperstar ve eski One Direction üyesi Harry Styles’ın başrolünde olduğu bu film, heyecanla bekleniyor.

 

Yazar Bethan Roberts’ın 2012’de yazdığı aynı adlı romanına seksi bir yorum getiren film, aynı zamanda İngiliz aktör David Dawson ile Styles’ın eşcinsel aşk ilişkisini beyazperdeye aktaracak. Film, kuirliğin kriminalize edildiği bir dönemde, bir İngiliz aşk üçgeninin duygusal ve dramatik hikayesini anlatıyor.

Harry Styles ve David Dawson, Haziran 2021’de yönetmen Michael Grandage ile ‘My Policeman’ prodüksiyonunu tamamladı.

My Policeman,1950 lerde, Marion Taylor (Corrin) adlı bir öğretmene aşık olmasına ve bir kadınla evlenmesine rağmen, Tom Burgess (Styles) adlı bir İngiliz polis memurunun, müze küratörü Patrick Hazlewood (Dawson) adlı bir erkekle başka bir romantik ilişkiye girmesini konu alıyor. Kıskançlık, sırlar ve kuirlikle ilgili zamanın sosyal adetleri hayatlarını sarsıyor ve sahip oldukları her şeyi tehdit ediyor. Filmin muhtemelen bize bir sürü drama ve geri çeviremeyeceğimiz heyecan dolu anlar vereceğini biliyoruz.

Henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmamasına rağmen, aktör ve “En İyi Arkadaşımın Düğünü” filmimin oyuncusu Rupert Everett (filmde Patrick’in eski bir versiyonu olarak rol alıyor) Variety’ye filmin 2022’de çıkacağından emin olduğunu söyledi. Film aynı zamanda Amazon Studios tarafından da yayınlanıyor, bu nedenle Prime Video’da daha farkına bile varmadan bir yayın sürprizi alıyor olabiliriz!

Bu arada, Harry Styles’ın My Policeman’deki polis memuru Tom Burgess olarak set görüntülerine de göz gezdirmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.