Harry Styles’ın Doğum Günü LGBT Hayır Kurumlarına Neredeyse 40 Bin Dolar Kazandırdı!

 Harry Styles’ın Doğum Günü LGBT Hayır Kurumlarına Neredeyse 40 Bin Dolar Kazandırdı!
Digiqole ad

Harry Styles’ın 25. yaş günü için hayranları, LGBT hayır kurumlarından birine bağışlamak üzere 3,000 dolara yakın para topladı.

Hareketin arkasında Styles’a dair haberler paylaşan bir websitenin yöneticiliğini yapan Sasha yer alıyor. Toplanan para Albert Kennedy Derneği’ne (AKT) bağışlanacak. AKT, İngiltere’de varlık gösteriyor ve 16-25 arası LGBT evsizlere yardım etmek için çalışıyor. 

Styles’ın LGBT dostu söylemleri, konserleri ve konserlerindeki jestleri, sahneyi terkederken gökkuşağı bayrakları dalgalandırması gibi, uzun süredir biliniyor. Sasha da bağış sayfasında yazdığı açıklamada bu duruma göndermede bulunuyor.

“Bu, Harry’nin duruşunu desteklediğimizi göstermek ve mesajını daha çok kişiye ulaştırabilmek için iyi bir fırsat.”

Genç şarkıcı, 1 Şubat günü 25 yaşına girdi.

Aslında sadece Sasha değil, başka hayran grupları da bu özel gün sebebiyle LGBT organizasyonları için bağış topladı.  Styles’ın doğum günü “Switchboard LGBT+ Hotline” için 26,000 dolar ve “Immigration Equality” için 8,000 dolar toplanmasına vesile oldu.

AKT iletişim uzmanlarından Grahame Robertson, Gay Star News’e yaptığı açıklamada böyle genç insanların kucaklayıcı ve destekleyici olduğunu görmenin mutluluk verici olduğunu dile getirdi. 

“Harry ve One Direction’un hayranlarına minnettarız. LGBT gençliği bir çok tehlike ile karşı karşıya ve sadece oldukları kişi olarak davranmaları bile risk altına kalmaya yetiyor.

Gençler bazı şeylerin farkında ve sorumluluk almaktan kaçmıyorlar. Böyle bir nesle sahip olmamız gurur verici. Ünlüler çok farklı kitlelere dokunabilen isimler oldukları için bizim mesajımızı dünyanın farklı yerlerine ulaştırmaları ister istemez en kolay kişiler.”

Manchester Newcastle ve Londra’da LGBT gençlerin evsiz kalma riski ve yardıma muhtaç olma oranı düşünüldüğünden çok daha fazla. Toplanan para ile dijital platformlardaki varlığımızı güçlendirerek daha çok kişiye ulaşabiliriz. Harry’nin hayranlarını temin ediyoruz ki topladıkları paranın her bir kuruşu sadece ve sadece savunmasız, genç LGBT’ler için harcanacak.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin