fbpx   .  

Heroes Reborn’dan Sürpriz Var!

6 Bölümden oluşacak ve iki saatlik ilk bölümü 24 Eylül’de başlayacak Heroes Reborn’u bekleyenleri bu tarafa alalım. Heroes adıyla 2006 yılında NBC kanalında 4 sezon olarak yayınlanan ve doğaüstü güçlere sahip insanların anlatıldığı efsane dizi zamanında çok fazla izlenip hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmişti.

5. sezonunun çekilmeyeceğini duyduğumuzda beni ve Heroes izliyicilerini buhranlara sokan yapımcılar Heroes Reborn ismi ile 6 bölümlük yeni bir mini dizi ile izliyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümü 24 Eylül’de iki saat gösterilecek diziyi merakla ve heyecanla beklerken karşımıza Heroes Reborn: Dark Matters çıkıverdi. Heroes’tan sonra, Reborn dan önce diye tanıtılan bu Dark Matters’ta neyin nesi derken 6 bölümden oluşan bir Heroes Reborn hazırlığı olduğunu görüyoruz. Yayımlanan bu 6 bölüm 4 ile 11 dakika arasında değişen uzunluklarda ve hepsi bir video kamera ile çekilmiş. Açıkçası heyecanımızı daha da zirveye taşıyan bu mini videoları acil izlemenizi tavsiye ederim. 24 Eylül’deki ise 2 saatlik keyif için ise geri sayımımız devam ediyor.

Keyifli izlemeler.

 

Yaşar İşgörenler
yasar.isgorenler@gaymag.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.