Heteroseksüel Onur Yürüyüşü Resmen Hayata Geçiyor!

 Heteroseksüel Onur Yürüyüşü Resmen Hayata Geçiyor!
Digiqole ad

Boston’da yapılması planlanan heteroseksüel Onur etkinliği gerçekten hayata geçiyor. 31 Ağustos’da düzenlenmek üzere başvurusu yapılan etkinlik, şehir yetkililerince resmi olarak onaylandı.

Etkinliğin arkasındaki Super Happy Fun America’nın başkanı John Hugo:

“Heteroseksüellerin haklarına gösterdikleri saygıdan ötürü şehir yönetimine teşekkür ediyoruz.”

“Yürüyüş ABD’nin sivil hakları tarihi adına önemli bir yere sahip olacak. Tabii ki yürüyüşe hem heteroseksüeller hem de heteroseksüel dostları davetli. Tarihimizi, kültürümüzü ve birlikteliğimizi kutlayacağız.”

Bu neyin kafası, anlamakta güçlük çekiyoruz.

“Heteroseksüeller çoğunluk olsa bile baskı görüyor.”

“Kimliğimizi ifade ederken yargılanmak ve nefret görmek istemiyoruz. Heteroseksüellerin de diğer cinsel yönelimlerle aynı muameleyi gördüğü bir gün gelecek, ümitliyiz.”

Etkinlikte ABD’nin gay ve muhafazakar isimlerinden Milo Yiannopoulos’un da yer alacağı belirtiliyor.

Bu ayın başında Boston Valisi Marty Walsh, etkinliklere değer ekseninde değil, operasyonel olarak baktıklarını ve bu sebeple bu etkinliği onaylayabileceklerini söylemişti.

Yine de etkinliğin gerçekleşmesi için tek bir izin yeterli değil – polis departmanı ve şehir yönetim kurulunun da onay vermesi gerekiyor.

Öneriler

2 Comments

    Avatar
  • Aynen,sırf bir erkek bir kadını sevdiği için öldürülüyor,dışlanıyor,yalnız bırakılıyor…Cidden beyinlerinde düşünme diye bir yetenekten eser yok…Söylenilcek kelimeyi yazmayı çok isterdim de bu sayfanın ismine o güzel RENGAREK renklerine yakışmaz.

  • Avatar
  • Hep mi lgbtciler kendi ilişkilerini kutlayacak normalleştirecek biraz da heteroseksüeller yapsın ne var ki bunda.Karşıt görüşü kabullenmeyen kendi görüşünü kabullendiremez.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1K Paylaşımlar
Paylaş1K
Tweetle
Paylaş
Pin