Eşcinsel Tanışma Uygulamalarında Yaşadığımız En Komik Klişeler!

 Eşcinsel Tanışma Uygulamalarında Yaşadığımız En Komik Klişeler!
Digiqole ad

Bir çok LGBT’nin kullandığı tanışma uygulamaları çoğu zaman komik sohbetlere, klişe sözlere, bilindik laflara gebe! Hangimiz düşmedik bu kara sevdaya diyerek sizler için uygulamalarda kullanılan, yazmaktan bıkmayıp usanmadığımız soru kip’leri ve sohbet açılışlarını derledik. Kısacası bu klişeler bizi bitirdi.

Eskiden ‘ASL’ olan tanışmanın ilk dakika bombası, yerini ‘NEREDEN‘e bıraktı. Daha fotoğrafa bile bakmadan (kim bilir belki yazdığınız kişi 85 yaşında bile olabilir) olsun bunun bir önemi yok! ‘NEREDEN’ ölümüne önemli.

KLİŞE 1 Eskiden 'ASL' olan tanışmanın ilk dakika bombası yerini 'NEREDEN'e bıraktı. Daha fotoğrafa bile bakmadan ( kim bilir belki yazdığınız kişi 85 yaşında bile olabilir) olsun bunun bir önemi yok! 'NEREDEN' ölümüne önemli.

‘TERCİH’ ah o tercih yok mu! Ne yuvalar yıkan, hayalleri suya düşüren. ‘Tercih nedir’ sorusu, bu sıralamamıza 2. sıradan giriş yapıyor. Oysa bir tanıt kendini, iki kelam et yavrucuğum. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner!

'TERCİH' ah o tercih yok mu! ne yuvalar yıkan, hayalleri suya düşüren. 'tercih nedir' sorusu bu sıralamamıza 2. sıradan giriş yapıyor. Oysa bir tanıt kendini, 2 kelam et yavrucuğum. Gün gelir devran döner! hatta keser döner sap döner..

‘FOTO VAR MI’ hatta en komiği ise şöyle bir soru şekli;  ‘Yüz foton var mı’ yok ben yüzsüzüm, benim yüzüm yok bebeğim! Eğer fotoğrafın yoksa o uygulama sana bir ölüm fermanı yolluyor! Yani kısaca; Fotosuz im kan sız.

KLİŞE 3 'FOTO VARMI' hatta en komiği ise şöyle bir soru şekli 'yüz foton varmı' yok ben yüzsüzüm, benim yüzüm yok bebeğim! eğer fotoğrafın yoksa Hornet sana bir ölüm fermanı yolluyor! fotosuz im kan sız.

‘XX’ Varmı? Pardon? ‘XX’ bu bizim bildiğimiz bir aksiyon filmi vardı o mu acaba? Ha! Değilmiş! oops. Lugatımıza doğrudağğn / indirektt olaraktaağn giren ‘XX’ i kutluyor, selamımızı yolluyoruz. benogördüğüncoolkadındeğilim.

KLİŞE 4 'XX' Varmı? pardon? 'XX' bu bizim bildiğimiz dedektifli bir aksiyon filmi vardı o mu acaba? ha! değilmiş! oops. lugatımıza doğrudağğn / indirektt olaraktaağn giren 'XX' i kutluyor selamımızı yolluyoruz. benogördüğüncoolkadındeğilim.

‘UZAĞIZ’ Ah ah mesafeler olmasa! Yani neden üst komşum değilsin ki! Veya köşede ki manav. Hay Allah! ‘pardon, biraz salçanız var mı? Bende bitmiş de.

KLİŞE 5 'UZAĞIZ' Ah ah mesafeler olmasa! yani neden üst komşum değilsin ki! veya köşede ki manav. Hay Allah! 'pardon biraz salçanız varmı? bende bitmişte.

YAŞ’ 25 Altı yazma, üstü yazma, o yazma, bu yazma,  sen yazma,  ben yazmim, sen ona yazma, bu buna yazmasın, oda şuna yazmazsa, hepimiz yalnızlıktan geberebiliriz tebrikler.

KLİŞE 6 'YAŞ' 25 Altı yazma,üstü yazma, o yazma, bu yazma, sen yazma, ben yazmim, sen ona yazma, bu buna yazmasın, oda şuna yazmazsa, hepimiz yanlızlıktan geberebiliriz tebrikler.

Editör notu: Ay canım benim ya. Kasma bu kadar ne olur. Öleceğiz şunun şurasında. Ah. Armutun sapı üzümün çöpü derken bir bakmışsın 44 yıldır yalnızsın olmaz anne. Yapma.

 

 

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

105 Paylaşımlar
Paylaş105
Tweetle
Paylaş
Pin