İki Ayrı Erkek, ‘Dünyanın En Büyük Penisi Benim’ Yarışına Girdi!

 İki Ayrı Erkek, ‘Dünyanın En Büyük Penisi Benim’ Yarışına Girdi!
Digiqole ad

Dünyanın en büyük penisine sahip olduğunu iddia eden iki erkek, bu gururun sahibi olabilmek için savaşa girdiler.

2015’te, iddiaya göre 18.9 inçlik penisiyle ünlü olan Cabrera’nın penisi tartışmaların odağı oldu. Rekorun önceki sahibi, 13.5 inçlik penisiyle ABD’li Jonah Falcon The Sun’a verdiği röportajda, Cabrera’nın hilebaz olduğunu söyledi. Falcon’ın iddiasına göre Cabrera, ağırlıklar kullanarak penisini yapay yollarla uzattı.

“Penisi aslında 19 inç değil. Bunu doktorlar söylüyor, sünnet edildiği zaman normal bir cinsel yaşantıya sahip olabilir.”

Jonah Falcon

Doktorlar daha önce Cabrera’nın penisinin daha çok sünnet derisi olduğunu ve penisin asıl boyutunun normal bir 6 inç olduğunu söylediler. Ancak Cabrera, penisinin boyutunun organik olduğunu kanıtlamak için tıbbi bir muayene girdi ve röntgen çektirdi.

Cabrera, daha önce büyük penis boyutu sebebiyle engelli olarak kaydedilmişti. 

“Üniforma giyemiyorum, dizlerimin üstüne çökemiyorum, hızlı koşamıyorum. Şirketler beni arayacağını söylüyor, ama aramıyorlar.”

Roberto Esquivel Cabrera

Doktorlar, Meksika kültüründe büyük penisin erkekliğin ve erkeksiliğin sembolü olması dolayısıyla Cabrera’nın, sünnet derisini ve bazı kasları esneterek penisini bu hale getirdiğini düşünüyorlar.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin