İkonik Family Guy Karakteri Sonunda Eşcinsel Olarak Açıldı ve Erkek Arkadaşıyla Evlendi

 İkonik Family Guy Karakteri Sonunda Eşcinsel Olarak Açıldı ve Erkek Arkadaşıyla Evlendi
Digiqole ad

Family Guy’ın pek çok kez görülen yan karakteri Bruce, dizinin 19. Sezonunda sonunda eşcinsel olarak açıldı ve erkek arkadaşıyla evlendi.

Tiz sesi ve ‘Oh no!’ ifadesiyle bilinen Bruce, Family Guy’da on yıllardır görülse de ima edilmiş cinselliği hep şaka kaynağı olmuştu.

Ama şimdi sonunda Bruce kendisine adanan bölümde resmi olarak açıldı ve erkek arkadaşıyla evlendi.

sezonun 16. Bölümü Meg’in okul dansı için bir kavalye bulamamasını konu ediniyor. Griffin ailesinin Bruce’un ‘açıkça eşcinsel’ olduğu konusunda ısrar etmelerine rağmen ikili çıkmaya başlıyor.

Bruce’un LGBTİ+ karşıtı ebeveynleri onun bir kadınla birlikte olmasını istiyorlar ve baskıya yenilen Bruce Meg’le nişanlanıyor.

Ama neler olduğunu sonunda anlayan Meg Bruce’a yardım etmek için düğünü iptal ediyor ve onu ‘Ben eşcinselim!’ demesi için cesaretlendiriyor.

Daha sonraysa Bruce ve erkek arkadaşı Jeffrey Walgreen’in araba parkında Peter’ın gerçekleştirdiği bir törenle evleniyorlar.

Hayranlar Bruce’a sonunda bir hikaye ve mutlu son verildiği için mutlu olsa da Family Guy’ın LGBTİ+ topluluğunu can alıcı bir nokta olarak kullanması yıllar içinde tepki çekmişti.

İki yıl önce Family Guy’ın yaratıcıları eşcinsel şakalarını ‘aşama aşama durduracaklarını’ açıklamışlardı.

Bu yılın Ocak ayında yayınlanan ‘Trump Guy’ isimli bölümde Peter Griffin Başkan Donald Trump’la yüz yüze geliyordu ve Trump ona ‘Sen Family Guy’dan Peter Griffin’sin. Birçok çocuk en sevdikleri Yahudi, siyah ve eşcinsel şakalarını seni izleyerek öğrendiler,’ demişti. Griffin’se ‘Doğrusu eşcinsel mevzusunu yavaş yavaş bırakıyoruz,’ diye yanıtlamıştı. Yapımcılar daha sonra TVLine’a bunun bir espriden daha fazla olduğunu söylemişlerdi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin