fbpx   .  

İlk Defa Kadınlarla Beraber Olmak İsteyen Biseksüel Kadınlara 5 Öneri

İnsanlar cinsiyetlere göre flörtleşmenin farklı olduğunu düşünse de, flört flörttür. 

Biseksüelseniz ve daha önce hiç bir kadınla birlikte olmamışsanız, veya son birlikteliğinizin üzerinden uzun bir zaman geçmişse bu liste tam size göre. 

Sizin için hazırladığımız bu basit taktikler ile, flörtleşme ve sevgili olma sürecini daha eğlenceli kılabilirsiniz!

 

1. Açılmaktan korkmayın

 

Sevgililik dediğimiz olay, niyetimizi belli etmeden gerçekleşemez. Reddedilme riskini göze alırız ve bir hamle yaparız. Bu nedenle cesaretinizi toplayın ve kendinizden emin olun. Yazının başında da belirttiğimiz gibi; flört flörttür. 

2. Bir anda bir yere varamazsanız panik yapmayın

Kafaya koydunuz, kolları sıvadınız, seksi modunuza girdiniz. Fakat işler bir türlü istediğiniz hızda ilerlemiyor. Paniğe kapılmayın. Reddedilebilirsiniz, hatta mesajlarınıza cevap bile almayabilirsiniz. Sabırlı olun ve sizin için ideal olanı aramaya devam edin. 

3. Bırakın işler kendiliğinden gelişsin

Sabırlı olmanın evrileceği nokta da burası. Sırf biriyle birlikte olmuş olmak adına ne kendinizi ne de karşınızdakini bir şeylere zorlamayın. Birini hayatınıza almadan önce iyice düşünün ve tartın. Karşınızdakini tanımaya, kendinizi anlatmaya çalışın.

4. Bifobiye hazırlıklı olun

Hiç beklemediğiniz kişilerden biseksüelliğinize dair önyargılı ve hor gören bakışlar ile karşılaşabilirsiniz. Bifobi, kuir dünyasında bile oldukça kuvvetli bir varlığa sahip. Bir çok insan biseksüelliği “sürtükçe” ya da “açgözlü” olarak değerlendiriyor. Bifobik birine denk gelirseniz, kulak asmayın ve devam edin. Size saygı duyan birini bulun ve kendinize inanın.

5. Neye hazırlıklı olduğunuzdan emin olun

Daha önce hiç bir kadınla sevişmemiş olabilirsiniz. Hatta daha önce hiç bir kadını öpmemiş de olabilirsiniz. Neyle karşılaşabileceğinizi öngörmek sizin sorumluluğunuz. Gerekirse karşınızdakini durumunuz hakkında bilgilendirin. Hiç kullanmadığınız ve gözünüzü korkutan seks oyuncaklarını kullanmak zorunda hissetmeyin! Tekrarlayalım, bırakın her şey doğal hızında ilerlesin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.