fbpx   .  

İstanbul Moda Haftası Mart 2015 Programı

Heyecanla beklediğimiz Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonları, 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında tanıtılacak. Bu yıl İstanbul Moda Haftası Tophane Antrepo 1 ve 7 alanlarında gerçekleşecek.

Bizim de GayMag olarak yakından takip edeceğimiz bu etkinlikle ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da global ölçekte moda endüstrisinin oyuncuları İstanbul’a gelerek defile ve sunumlara katılacak, trendleri takip edecek. 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında Tophane Antrepo 1 ve 7 alanlarında gerçekleşecek İstanbul Moda Haftası’ında 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonları tanıtılacak.

 

Etkinliğin resmi takviminde 40’dan fazla marka ve tasarımcı dikkat çekiyor. Bunların arasında 10’dan fazla marka ve tasarımcı ilk defa Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a katılıyorlar.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Mart 2015 defile programı

 

mbfwi-official-schedule-aw2015-fashion-week-moda-haftasi-defile-takvimMarka ve tasarımcılar koleksiyonlarını hafta boyunca Runway ve Studio/Mini Runway alanlarında sergileyecekler. Etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan defile ve sunumlar haricinde “ELLE Brunch”, “Vogue 5th Year Celebration”, “Adam In Town Fashion & Style Party”, “GQ Türkiye & Niyazi Erdoğan Private Dinner”, “Robert Montgomery Exhibition Opening” ve ayrıca Bora Aksu ve Gülçin Çengel’in katılımıyla gerçekleşecek “Fashion for Breakfast” gibi parti ve etkinlikler İstanbul’un farklı noktalarında moda, lifestyle ve sanatı birleştirerek uluslararası ölçekte ses getirecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.