fbpx   .  

İstanbul Onur Haftası Gönüllülerini Arıyor

İstanbul LGBT Onur Haftası, resmi sayfasından yayınladığı bildiride bu seneki Onur Haftası için gönüllüler aradığını belirtti.

İşte bu bildiri:

Sevgili Dostlar,

 

İstanbul LGBTİ Onur Haftası, son yıllarda bağımsız bir iradeyle, her sene yenilenen kadrosuyla, çok sesli ve çok fikirli kalabalıkların eseri olmaya devam ediyor. Bu vesileyle, 22-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek 23. Onur Haftası kapsamında, hafta boyunca görev alabilecek gönüllülere ihtiyacımız var.

Ayrıca geçen senelerde yaptığımız tamamen gönüllü emeğiyle ortaya çıkan afiş, broşür gibi işler için de destek olabilirsiniz. Sizin fikirlerinizle daha iyi bir hafta çıkartacağımızı düşünüyor ve katkılarınızı bekliyoruz.

Broşür, afiş, çanta, kartpostal tasarımı işlerinden iyi anlarım, tasarım benim işim diyen ya da aklımda bu sene Onur Haftası’nda şöyle bir atölye yapmak vardı diyorsanız istanbulpride@gmail.com adresine mail atmanız ya da toplantılara gelmeniz yeterli.

Sen Yoksan Çoook Eksiğiz..

İstanbul Onur Haftası’nın Resmi Facebook Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.