İstanbul’daki Gay Dostu Mekanlar

 İstanbul’daki Gay Dostu Mekanlar
Digiqole ad

İstanbul’a gittiğinizde diğer ülkelerde ve şehirlerde olduğu gibi nerede konaklayabilirim, nerede rahat edebilirim diye düşünürken terler dökmenize artık gerek yok. İşte sizi olduğunuz gibi kabul eden, tercihlerinize saygılı gay dostu konaklama yerleri…

2

  1. Kumru Otel

Sultanahmet Camii’ne 500 metre mesafede, booking.com ve tripadvisor.com gibi sitelerde yüksek puanlar almış Kumru Hotel, gayet samimi ve eşcinsel dostu bir otel.  Hem yenilenmiş hem de turistik bölgelere çok yakın. E daha ne olsun?

Telefon: 0212 517 45 91

İnternet Sitesi : www.kumruhotel.com

Adres: Sofya Mah. Kadırga Limon Cad. Yusufaşkın Sok. No: 6 Sultanahmet-İstanbul

5

  1. Istanbul Queens

Çukurcuma, Taksim ve Galata gibi yerlerde günlük daireler kiralama fırsatı sunan İstanbul Queens, eşcinsel kimliğinizle tadını çıkarabileceğiniz bir seyahat rehberi tadında. Sizi etkinliklerden haberdar edip, farklı yerleri gezmeniz için de tavsiyelerde bulunuyor. İster odanızda vakit geçirin ister Galata’da romantik anlar yaşayın… Pişman olmayacağınız kesin.

Mail Adresi: istanbulqueens@gmail.com

İnternet Sitesi: http://www.istanbulqueens.com/

Adres: Istanbul, Kamer Hatun, 34435 Beyoğlu/İstanbul

3

  1. No:On Suites

Taksim, Beyoğlu’nda hizmet veren NO:ON Suites size apart daireleriyle gay dostu bir ortam sunuyor. Konumundan dolayı eğlencenin kalbinde yer alan NO:ON Suites’i, Bilgen İpçi ve Fırat Yurday işletiyor. Superior ve standart olmak üzere iki farklı apart seçenekleri var.

Telefon: 0 212 253 77 48

İnternet Sitesi:  www.noontaksim.com

Adres: Şehit Muhtar Mah. Çorbacı Sok. No: 10 Taksim/İstanbul.

1

  1. #Bunk Hostels

Beyoğlu’nda bulunan “#bunk”, şık ve kendine özgü tasarımıyla bir “hostel”den çok daha fazlası. 32 yatak kapasiteli, 11 odalı bu hostel, girişteki barı, çatıdaki jakuzisiyle adeta devasa bir parti evi. Fikir, tasarım ve uygulaması Ben Carrington ve Moritz Lütticke isimli iki yabancıya ait olan bu sevimli gay dostu hostelde 2-6 kişilik oda fiyatları 70 TL’den başlıyor. Arkadaş grubunuzla mı yoksa sevgilinizle  mi gideceğiniz size kalmış.

Telefon: 0212 244 88 08

İnternet Sitesi: www.bunkhostels.com

Adres: Kamer Hatun Mh. Balık Sk. No: 7, 34435 İstanbul

6

 

Trendsetter

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

206 Paylaşımlar
Paylaş206
Tweetle
Paylaş
Pin