İzleyin: Adele Göründü, Sosyal Medya Yıkıldı!

 İzleyin: Adele Göründü, Sosyal Medya Yıkıldı!
Digiqole ad

Adele bu hafta Saturday Night Live’ı sunmadan önce bir fragman videosunda göründü.

Videoda, ünlü yıldızın yanı sıra şarkıcı H.E.R. ve Ghostbusters oyuncusu Kate Mckinnon da vardı. Adele programa ilk kez 12 yıl önce çıkmıştı.

‘Merhaba, ben Adele ve Saturday Night Live’ı sunuyorum.’

28 yaşındaki sanatçı klipte karıştırılamaz Tottenham aksanıyla ‘Merhaba, ben Adele ve Saturday Night Live’ı müzik konuğu H.E.R.’le birlikte sunuyorum,’ diyor.

‘Her’ün kim olduğuyla ilgili bir karmaşanın ardından- ki bunu Adele’in de programda şarkı söyleyeceğine yoruyoruz- kadınlar Kate’in Adele’i, Adele’in de Kate’i taklit ettiği bir çekim daha yapıyorlar.

Şarkıcı bir metni çalışırken görüldüğü bir fotoğrafını ‘Son 3 gün’ yazısıyla paylaşarak programa çıkışıyla ilgili bir işaret daha verdi.

Adele SNL’de ilk kez 18 Ekim 2008’de yer aldı. Aynı bölümde Cumhuriyetçi politikacı Sarah Palin’i de ekrana taşıyan program, Youtube’daki 17 milyon izlenmesiyle sanatçıyı ABD’de oldukça göz önüne çıkarmıştı.

Adele yakın zamandaki bir Instagram gönderisinde,

‘Programa ilk kez çıktığım günün üstünden neredeyse 12 yıl geçti, bir seçim zamanıydı. Amerika’daki kariyerimi başlattı, yani tam bir döngü gibi hissettiriyor ve hayır demem mümkün değildi!’ dedi.

Grammy ödüllü divanın fiziksel değişimi nedeniyle de sosyal medya bir anda alev aldı. Birçok hayran, şarkıcının son halini beğendi. 

Pop ikonu 2015’te çıkan 25’ten beri müzik yayınlamadı, son çıkan single’ıysa 2016 yapımı Water Under the Bridge.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 Paylaşımlar
Paylaş13
Tweetle
Paylaş
Pin