İzleyin: Alicia Keys’ten Tırnaklarına Oje Süren Oğluna Muhteşem Destek!

 İzleyin: Alicia Keys’ten Tırnaklarına Oje Süren Oğluna Muhteşem Destek!
Digiqole ad

Grammy ödüllü r&b müziğinin kraliçesi, Instagram’daki ilham verici videosunda insanlar için daha az “etiket” ve “daha fazla kendini ifade et” isteğinde bulundu.

Alicia Keys Instagram hesabından, tırnaklarını gökkuşağı renklerine boyatan ve sonradan ‘korktuğu’ için pişman olan 4 yaşındaki oğlu Genesis Ali hakkında bir hikaye paylaştı. Keys, oğlunun insanların ona karşı vereceği tepkilerden dolayı korkmasının kendisini “gerçekten sinirlendirdiğini” söyledi.

Instagram videosunda Keys, Genesis ile yakın bir zamanda tırnak salonu ziyaretine gittiğini söyledi.

 “Oğlum, görevli kadına tırnaklarında gökkuşağı renkleri olmasını istediğini söyledi. Kadın da onun istediği gibi her tırnağını farklı gökkuşağı renklerine boyadı.”

Ancak görünüşe göre Genesis, bu yaptırdığı şeyden dolayı pişman olmuş ve insanların onu tırnaklarını boyatması nedeniyle yargılayabileceğini düşünmüş.

“Tırnaklarını boyattıktan sonra bana baktı ve ‘Anne, bunları tırnaklarımda istemiyorum. Kimse bundan hoşlanmayacak. Buna inanabiliyor musunuz? Daha dört yaşında olmasına rağmen birinin sırf tırnaklarını rengarenk boyattı diye onu yargılayacağını düşünüyor.” Dedi.

Şarkıcı, oğlunun kararına sadık kalması için başkalarının ne düşündüğünün önemli olmadığını ve bunları önemsememesi gerektiğini söylemiş. Ayrıca onun dışında birçok erkeğin tırnaklarına oje sürdüğünü de anlatmış.

Keys, “Bu, onun daha iyi hissetmesini sağladı ancak bana her zaman ne kadar yargılandığımızı düşünmeme neden oldu,” diye devam etti ve herkesin hem eril hem de dişil hislere sahip olabileceğini ekledi.

İnsanların sık sık farklı olma korkusu yüzünden “kendilerinin farklı taraflarını keşfetmekten çekindiklerini” söyleyen Keys, oğlu için bu konu hakkında “üzerinde çalıştığını” ve “Nasıl gideceğinden emin değilim ama şimdilik oldukça iyi görünüyor.” Diye ekledi.

Sanatçı, Instagram’da paylaştığı iki dakikalık videosunun açıklamasına da, insanlara öğüt vermek için “daha az etiket kullanın” ve “daha fazla kendinizi ifade edin.” Yazdı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

31 Paylaşımlar
Paylaş31
Tweetle
Paylaş
Pin