fbpx   .  

İzleyin: Billy Porter ve Luke Evans’tan Yeni Kuir Film: Our Son 

Luke Evans ve Billy Porter’ı -daha doğrusu karakterlerini- bir çift olarak izlemeye hazır mısınız? Evet. O halde size hem iyi hem de kötü haberlerimiz var. Oyuncular gerçekten de yaklaşmakta olan Our Son adlı dramada bir çift olarak rol alıyorlar, ancak kötü haber, bu film önemli de olsa bizi kesinlikle ağlatacağa benziyor.

Filmin resmi sinopsisine göre, “Kendini işine adamış bir kitap yayıncısı olan Nicky (Evans), eski bir aktör ve evde oturan bir baba olan kocası Gabriel (Porter) ve sekiz yaşındaki oğulları Owen ile birlikte yaşamaktadır. Gabriel, Owen’ı her şeyden çok sevmektedir; Nicky ise Gabriel’i her şeyden çok sevmektedir. Görünüşe rağmen Gabriel bir süredir evliliklerinden memnun değildir ve boşanma davası açar, bu da her ikisini de birbirlerine ve oğullarına duydukları aşkın değişen gerçekliğiyle yüzleşmeye zorlayan bir velayet savaşına yol açar.”

Kuir neşesine odaklanmayı sevsek de, ayrılıklar ve ailelerin dağılması da ne yazık ki gerçek hayatın bir parçası ve bunu ekrana bu iki güçlü, açık oyuncudan daha iyi kim getirebilir? 

 

‘Our Son’ 8 Aralık’ta sinemalarda ve 15 Aralık’ta dijital olarak vizyona giriyor. Aşağıdaki fragmanı izleyin ve bizimle birlikte ağlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.